برتری گسترش فولاد مقابل ماشین سازی تبریز
اجرائی کشوری

برتری گسترش فولاد مقابل ماشین سازی تبریز

برتری گسترش فولاد مقابل ماشین سازی تبریز

تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز در هفته پانزدهم رقابتهای لیگ دسته اول فوتبال باشگاههای کشور توانست میهمان خود تیم ماشین سازی تبریز را با نتیجه دو بر یک شکست داده و کما کان صدر جدول رده بندی را در اختیار داشته باشد.

 در این بازی که عصر یکشنبه و در ورزشگاه اختصاصی بنیان دیزل انجام شد تیم گسترش با نتیجه دو بر یک میهمان خود را شکست داد تا با 32 امتیاز جای خود را در جدول رده بندی گروه الف مستحکم تر کند.

در این دیدار مصطفی چترآبگون در دقیقه 72 ماشین سازی را یک بر صفر جلو انداخت اما رسول خطیبی با گل دقیقه 75 نتیجه بازی را به تساوی کشاند.

اما گل دقیقه 12 به علاوه 90 سعید آقایی که از روی ضربه ایستگاهی به ثمر رسید نتیجه را به نفع گسترش فولاد تغییر داد و این بازی با این نتیجه به پایان رسید.

مجید پورعلی به کمک محمدرضا مدیرروستا و علیرضا آذروند امر قضاوت این بازی را برعهده داشت.

وی در این بازی به شهریار شیروند، احمد کامدار و رسول خطیبی از گسترش فولاد کارت زرد نشان داد و با دادن کارت زرد دوم و متعاقب آن قرمز به رسول خطیبی وی را در دقیقه 76 از زمین بازی اخراج کرد.

پورعلی همچنین به علی رضایی، مهدی عمرانی، جاوید یوسفی، امید صمدی و قادر افکاری از ماشین سازی کارت زرد نشان داد و قادر افکاری را در دقیقه 69 و امید صمدی را در دقیقه پایانی بازی و قبل از به ثمر رسیدن گل پیروزی بخش گسترش فولاد از زمین مسابقه اخراج کرد.

گسترش فولاد با کسب سه امتیاز این بازی و با توجه با باخت تیم الوند همدان مقابل نساجی مازندران، فاصله امتیازی خود با این تیم را که در رده دوم قرار دارد به چهار امتیاز افزایش داد.