اسامی داوران هفته هجدهم لیگ دسته سه کشور
داوران

اسامی داوران هفته هجدهم لیگ دسته سه کشور

اسامی داوران هفته هجدهم لیگ دسته سه کشور

اسامی داوران قضاوت کننده از هفته هجدهم لیگ دسته یک کشور از سوی کمیته داوران اعلام شد.

 

سه شنبه 11/11/90-ساعت 14:30 

مقاومت شهرداری مهاباد-مس سونگون ورزقان تبریز ورزقان-آزادی-مهاباد

شاهو اصلانی  کوروش کریمی  کاوه بهمنی 

آلومینیوم حکمتی تبریز-شهرداری فومن-شهید باکری-تبریز

بهرام بخشی  بابک محمدخانی  مسلم رحیم خانی 

انتظام تهران-شرکت خلخال دشت-آیت اله سعیدی-تهران

علیرضا شیخی  حافظ  عظیمی محمود بیات ترک 

شاهین تهران-آرمین قزوین-اختصاصی شاهین-تهران

مسلم شهدی  محمد محمدی  داود احدی 

طلایه داران بوئین زهرا-شهرداری چابکسر-امام علی (ع)-بوئین زهرا

مهدی خانپور  اسداله خاتمی  ابراهیم موسوی 

صبا نوین قم-سفید رود آستانه-تختی-قم

مجید پورعلی  محمدرضا فتحی  رحیم شیخی

البرز شهرداری زنجان-استقلال ساری-15 خرداد –زنجان

نادر خاکسار  امیر قورخانه چی  ابوالفضل رضوی

عقاب تهران-شهرداری آستارا-دوشان تپه-تهران

اسماعیل بابلی  حسن انتظاری  علی اکبر نوری

اتحاد پاکدشت-صنایع شازند-فدک-خاتون آباد

محسن احمدی  محمدرضا پازوکی  معراج فشتمی

شهرداری اسلامشهر-خزر محمود آباد-امام خمینی (ره)-اسلامشهر

مرتضی عابدی  حسن سلیمانی  علی فرمانی

استقلال جنوب-شهرداری بهشهر-اتکا-تهران

جلال صادقلو  حسن توماری  محمد جعفری

اترک بجنورد-نیما چمستان-تختی-بجنورد

توحید مبهوت  مقدم  جواد رفوئی  رضا اسماعیلی

پیروی-گرمسار-کیمیا رشد آق قلا-تختی-گرمسار

وحید کاظمی  کریم موسوی  جعفر جعفری

چهارشنبه12/11/90- ساعت 14:30

کیوان مرغ مهاباد-آذر باتری ارومیه-آزادی-مهاباد

سعید رحیمی مقدم  علیرضا شهری  مرتضی نیکجو

شاهین کرج-شهرداری لنگرود-انقلاب-کرج

حسین سعادتمند  محمدعلی پورمتقی  غلامرضا احمدی

گلچین رباط کریم-مینا شی اسلام آباد-صبا شهر-رباط کریم

حسام عرب  محسن سلطانی  شهریار اسماعیل زاده

پرسپولیس دره شهر-ذوب فلزات الوند-کلیوند-دره شهر

مهدی شوهانی  قدرت پارسا نژاد  مهدی راوش

فجر دهلران-مهر اراک-تختی-دهلران

علی صباحی  مهدی معماری  موسی محمدی راد

دارتاک  لرستان-شهرداری بانه-تختی-خرم آباد

عباس راکی  پژمان لرستانی  امید افخمی

فجر خاوران بیرجند-صفاهان اصفهان-آزادی-بیرجند

سیدرضا مهدوی  امیر رضا آشور ماهانی  احد سلطانی

سپاهان نوین اصفهان-مس نوین رفسنجان-صفائیه –اصفهان

حسین مقابلی  اسماعیل رجبی  امیر سلطانی

مینا نخل میناب-مس شهر بابک-امینی-میناب

علیرضا ناظری  مهدی طباطبایی  داود حسین پور

پرسپولیس شیراز-شهرداری اشکذر-حافظیه-شیراز

کوروش غریبی  حسین مرادی  عبداله عبدالهی

مس نوین کرمان-آنزان ایذه-سلیمی کیا-کرمان

احمد موسوی  حسین بک آبادی  حسین افضلی

پرسپولیس گناوه-بهمن شیراز-سراجی-گناوه

علی آلبو مرادی  کوروش شهریاری  علی حاتمیان

شهرداری نی ریز-کارگر بنه گز-شهدا-نی ریز

حسین اداوی  رسول سلیمی  بیژن آزادی

جنوب باغملک – رعد پدافند کیش

جواد واحد  وحید مرادیان  غلام صادقی