جمعه
۳۱ شهریور ۱۳۹۶
آمار بازدید سایت
تعداد کاربران آنلاین : 52
بازدید ماه قبل : 215895
بازدید دیروز : 5902
بازدید امروز : 415
بازدید کل : 12691206

کمیته روابط عمومی

مراسم تجلیل از پیشکسوتان و فعالان عرصه داوری استان

مراسم تجلیل از پیشسکوتان و فعالان عرصه داوری استان روز دوشنبه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی هیأت فوتبال استان آذربایجان شرقی، مراسم تجلیل از پیشسکوتان و فعالان عرصه داوری استان آذربایجان شرقی با حضور 95 نفر از پیشکسوتان برای اولین بار در تاریخ داوری استان روز سه شنبه از ساعت 17 تا 19 به همت هیأت فوتبال استان آذربایجان شرقی و کمیته داوران این هیأت در سالن اندیشه ائل گلی برگزار شد.

این مراسم با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید و پخش سرود ملی جمهوری اسلامی ایران آغاز و با سخرانی و خیر مقدم گویی رحیم رحیمی مقدم، رئیس کمیته داوران هیأت فوتبال استان آذربایجان شرقی و سخنرانی فریدون اصفهانیان، رئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران و سردار حاج جواد ششگلانی، رئیس هیأت فوتبال استان آذربایجان شرقی ادامه یافت. 

در ادامه این مراسم، از حسین رضایی، حسن لطفی صدیق و خسرو پرویز یوسف خانی، به عنوان آخرین بازماندگان داوری استان آذربایجان شرقی قبل از انقلاب اسلامی تقدیر ویژه به عمل آمد؛ نکته قابل توجه در این بخش از مراسم این بود که حاضرین در سالن از لحظه دعوت تا دریافت لوح و تندیس ایستاده به تشویق این سه پیشکسوت داوری استان پرداختند. پس از اهدای جوایز این سه پیشکسوت ارزنده حاضرین در سالن به احترام درگذشتگان داوری استان از قبل از انقلاب تا به حال از جای خود برخاسته و فاتحه ای را برای این بزرگان عرصه داوری قرائت نمودند.

تجلیل از دکتر مهدی آزادان به عنوان مترجم اولین کتاب قانون فوتبال و فوتسال در کشور، گرداوری کننده آلبوم داوران کشور از ابتدا تا کنون و مترجم اولین DVD آموزش داوری فوتسال در ایران تقدیر ویژه به عمل آمد و سپس از تمامی داوران پیشکسوت استان آذربایجان شرقی با اهدای تندیس و لوح تقدیر تجلیل به عمل آورده شد.

گفتنی است که مدوعین این مراسم در انتهای مراسم برای صرف شام در امارت ائل گلی تبریز گردهم آمدند.