پنجشنبه
۲ شهریور ۱۳۹۶
آمار بازدید سایت
تعداد کاربران آنلاین : 153
بازدید ماه قبل : 206724
بازدید دیروز : 6067
بازدید امروز : 4895
بازدید کل : 12455440

کمیته اجرائی کشوری

سپاهان اصفهان یک ، گسترش فولاد تبریز صفر

هفته بیست و هفتم لیگ برتر فوتبال با انجام یک دیدار حساس و 6 امتیازی در اصفهان بین تیم‌های سپاهان و گسترش فولاد به پایان رسید و طی آن زردپوشان اصفهانی با یک گل میهمان تبریزی خود را با شکست بدرقه کردند.

این بازی که از ساعت 19 در ورزشگاه نقش جهان اصفهان آغاز شده بود، دو نیمه متفاوت داشت؛ در نیمه اول زرد پوشان اصفهانی حاکم مطلق زمین بودند اما در 45 دقیقه دوم این تیم تبریزی بود که توپ و میدان را بیشتر در اختیار داشت ولی با این وجود، شاگردان زلاتکو کرانچار با گلی که احسان حاج‌صفی در دقیقه 45 به ثمر رساند، پیروز این میدان لقب گرفته و 3 امتیاز این بازی خانگی را کسب کردند.

گروه داوری: داور: پیام حیدری؛ کمک‌ها: حسن ظهیری، جعفر مهاجر و جواد رحیم‌زاده/ ناظر: مسعود مرادی

سپاهان اصفهان: لی اولیویرا، موسی کولی‌بالی، شجاع خلیل‌زاده، عارف غلامی، احسان حاج‌صفی، میلاد سرلک، رسول نویدکیا، سرور چپاروف، حسین پاپی (فرید بهزادی کریمی)، مهرداد محمدی (جلال‌الدین علی‌محمدی) و مسعود حسن‌زاده (رضا میرزایی).
سرمربی: زلاتکو کرانچار

گسترش فولاد تبریز: فرناندو دخسوس، سید محسن حسینی، مرتضی اسدی، بابک حاتمی، مصطفی اکرامی، مگنو باتیستا، علیرضا نقی‌زاده (پیمان بابایی)، داریوش شجاعیان (محمدامین درویشی)، رضا خالقی‌فر (نیما مختاری)، یوسف سیدی و لوسیانو پریرا.
سرمربی: فراز کمالوند