اجرائی کشوری

سپاهان در دقیقه 90 مقابل گسترش مساوی کرد.تراکتور در اصفهان جشنواره گل به راه انداخت

 

 

 

 

تیم تراکتورسازی توانست با 4 گل از سد ذوب آهن اصفهان بگذرد و سپاهان نیز در تبریز در آخرین دقایق بازی از شکست فرار کرد و مقابل گسترش فولاد به مساوی رسید.
ساعت 22 روز سه شنبه دو تیم گسترش فولاد تبریز و سپاهان اصفهان در ورزشگاه یادگار امام تبریز به مصاف یکدیگر رفتند.
در این دیدار میر مهدی قریشی در دقیقه 7 بازی اولین گل این دیدار را به ثمر رساند تا گسترش فولاد بتواند با بازیکنان جوان و پرانگیزه خود از سپاهان اصفهان پیشی گیرد. پس از این گل بازیکنان لوکا حملاتی را روی دروازه گسترش پیریزی کردند که موفق به گشودن دروازه این تیم نشدند تا اینکه محمد غلامي در دقیقه 91 گل تساوی را به ثمر رساند.

گسترش فولاد تبریز: محسن فروزان، سیدامیدنظامی پور، سیدمهدی قریشی، خالدشفیعی، دیگو چاواری، مهرداد بایرامی، سعید مهدی پور، سید ایمان موسوی، علیرضا نقی زاده، سامان نریمان جهان، امیر تیزرو، احمد کامدار
سرمربی: حسین خطیبی
سپاهان اصفهان: رحمان احمدی، هادی عقیلی، آرش افشین، مجتبی جباری، شجاع خلیل زاده، علی حمودی، احسان حاج صفی، امید ابراهیمی، اروین بولکو، حسین پاپی، محمد غلامی
سرمربی: زلاتکو کرانچار
***
همچنین همزمان با این دیدار در اصفهان دو تیم تراکتورسازی و ذوب آهن به مصاف یکدیگر رفتند.
در این دیدار ابتدا محسن ربیع خواه و محمد ابراهیمی با دو گل تراکتور را پیش انداختند تا نیمه اول با این نتیجه به سود تراکتورسازان پایان یابد.
اما با شروع نیمه دوم این ذوب آهن بود که توپ و میدان را در اختیار گرفت و برتری خود را با دو گل سپهر حيدري و مهدي رجب زاده نشان داد تا نتیجه به تساوی برسد. این پایان کار نبود و تجربه تراکتورسازان کافی بود تا در سه دقیقه پایانی این دیدار علی کریمی و کریم انصاری فرد دو گل دیگر به ثمر برسانند تا تراکتور در این دیدار با نتیجه 4 بر 2 به پیروزی دست یابد.