امور شهرستان ها روابط عمومی ریاست

بهتاج: باید با حداقل امکانات بهترین کارها را انجام دهیم

به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال استان آذربایجان شرقی، دکتر ایوب بهتاج، مدیرکل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی صبح امروز با حضور در هیات فوتبال استان آذربایجان سرقی با روسای هیات فوتبال شهرستان های استان دیدار کرد.

ایوب بهتاج، مدیرکل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی در این نشست با تشکر از فعالیت های هیات فوتبال استان و شهرستان ها اظهار داشت:

“به نظر من هیات فوتبال از نظر کاری به مانند یک اداره است چرا که فعالیت های گسترده ای در آن انجام می گیرد. من از همه شما می خواهم که با دید فوتبالی به موضوعات نگاه کنیم، جلسه امروز بازده بسیار خوبی داشت و توانستیم با مشکلات شهرستان ها آشنا شده و در صدد حل آنها باشیم.”

وی ادامه داد:

“در سطح کشور هیات های فوتبال شهرستان بسیاری وجود دارند که با حداقل امکانات اداره می شوند ولی همین هیات ها در عرصه ملی صاحب نماینده هستند. از همه شما می خواهم که بیایید با حداقل امکانات بهترین کارها را انجام دهیم. بایستی در عرصه هایی چون استعدادیابی و تعامل با آموزش پروش و بانوان فعالیت های خود را به شدت افزایش دهیم.”

مدیرکل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی خاطرنشان کرد:

“فوتبال یک امتیاز و فرصت ویژه برای شماست که باید به نحو احسن از آن استفاده کنید. متاسفانه زمین ها و کلنگ های تحمیلی در کشورمان زیاد هستند و این موضوع اجتناب ناپذیر است.”