اجرائی کشوری

3 بازيكن برزيلي و پرتغالي به ماشين‌سازي تبريز ملحق مي‌شوند

سرمربي تيم ماشين‌سازي تبريز گفت: سه بازيكن برزيلي و پرتغالي در چند روز آينده به تيم ماشين سازي ملحق شده و تمرينات خود را با تيم آغاز خواهند كرد… رسول خطيبي صبح امروز هيئت مديره باشگاه ماشين‌سازي تبريز نيز با ابراز خرسندي از نخستين جلسه تمريني ماشين‌سازي در تبريز عنوان كرد: بعد از اتمام اردوي اروميه 80 تا 90 درصد از تركيب تيم مشخص شده و درصدهاي باقيمانده بعد از اتمام فصل نقل و انتقالات ليگ برتر تكميل خواهد شد.
سرمربي ماشين‌سازي تبريز سه بازيكن برزيلي و پرتغالي در چند روز آينده به تيم ماشين‌سازي ملحق شده و تمرينات خود را با تيم آغاز خواهند كرد.
علي‌اصغر كوشافر رئيس سابق هيئت فوتبال آذربايجان شرقي نيز در اين جلسه از فوتبال به عنوان يك رويكرد فرهنگي براي مردم تبريز ياد كرده و ابراز داشت: نتايج تيم‌هاي تبريزي بايد بتواند رضايت تماشاگرانش را جلب كند.
وي ضمن تشكر از برادران دبيري بابت حفظ تيم ماشين‌سازي تبريز، از بازيكنان اين تيم خواست كه با تمام وجود در مسابقات حضور يافته و نسبت به تيم خود تعصب لازم را داشته باشند.
تيم ماشين سازي تبريز با 42 سال قدمت، قديمي‌ترين تيم فوتبال آذربايجان است كه سابقه حضور در مسابقات جام تخت جمشيد، ليگ قدس و ليگ آزادگان را در كارنامه خود دارد.
اين تيم در سال 1373 به مربيگري حسين فكري به عنوان بهترين تيم شهرستاني ايران معرفي شد.