اخبار ویژه تصویری اسلایدی جوانان روابط عمومی

جلسه مربیان استعدادیاب هیات فوتبال استان

جلسه مربیان استعدادیاب هیات فوتبال استان در محل سالن کنفرانس هیات فوتبال استان آذربایجان شرقی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال استان آذربایجان شرقی، جلسه مربیان استعدادیاب هیات فوتبال استان آذربایجان شرقی با حضور دکتر آرش جابری، دبیر، علی داداشیان، رئیس کمیته جوانان و مربیان استعدادیاب این هیات در سالن همایش های هیات فوتبال استان برگزار شد. در آغاز این جلسه علی داداشیان به عنوان رئیس استعدادیابی منطقه 8 کشور با اشاره به فرایند و فلسفه استعدادیابی در مورد نحوه انتخاب و ارزیابی بازیکنان نخبه استان صحبت کرد.

در ادامه این جلسه، دکتر آرش جابری، دبیر هیات فوتبال از زحمات کلیه مربیان استعدادیاب استان که بدون هیچ چشم داشتی برای معرفی نخبگان فوتبال استان تلاش می کنند تشکر و قدردانی کرد. وی در ادامه به فعالیت های موفق انجام شده در امر شناسایی و ارزیابی بازیکنان نخبه استان در فصل 97-96 که در قالب برگزاری فستیوال های مدارس فوتبال برگزار شد نیز اشاره کرد.

آقایان احد نظرزاده، ولی حاتمی، کمال سلامی، غلامحسین کریم پور، صادق پورحسین، کاوه سلامی، ناصر باقری، جعفر شاد افروز، غلامحسین حسین زاده،فائز رضوی، علی سطان پناه، عظیم عبدالله پور و رضا داداشیان به عنوان مربیان استعدادیاب استان در مورد مشکلات و راهکارهای مفید علمی و عملی ارزیابی بازیکنان مستعد بحث و تبادل نظر کردند.

در پایان جلسه نیز ابلاغ مربیان استعدادیاب استان آذربایجان شرقی برای فصل 98-97 توسط دکتر آرش جابری تقدیم گردید.