روابط عمومی

تراکتورسازی ۱-۳ الغرافه؛ پایان تلخ آسیا برای تراکتور

شاگردان ساغلام آخرین بازی خود در لیگ قهرمانان آسیا را با شکستی سنگین به پایان رساندند.

به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال استان آذربایجان شرقی، تیم های تراکتورسازی تبریز و الغرافه قطر در چارچوب هفته ششم دور گروهی لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۸ از ساعت ۱۹ روز سه شنبه در ورزشگاه یادگار امام شهر تبریز به مصاف هم رفتنند.

تاریخ: ۱۳۹۷/۰۱/۲۸
مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا
ورزشگاه یادگار امام (ره) – هوادار حدود ۲ هزار نفر
گروه داوری: داور: علی صباح، کمک ها: امیر داوود – حیدر عبدالحسن

 

تراکتورسازی: فرزین گروسیان، محمدرضا مهدی زاده ( ۴۶-محمد نادری )، عارف آغاسی، محمد ایران پوریان، محمد مسلمی پور، مهدی کیانی، علی طاهران ( ۸۱-محمد ابراهیمی )، فاخر تهامی ( ۶۱-مهدی مهدی پور )، محمدرضا آزادی، امیرارسلان مطهری و فرزاد حاتمی
سرمربی: ارطئرول ساغلام

الغرافه: قاسم برهان، یوسف مفتاح، دیگو آمادو، محمد منکز، سعید عیسی ( ۴۵-محمد المهاجا )، موید حسن، عبدالعزیز حاتم، عثمان ( ۵۲-احمد عبدالمطلب )، خالد الزریقی، معاز سالمی و مهدی طارمی
سرمربی: اویگون

دقایق حساس:
دقیقه ۳۰: ارصلان مطهری پا به توپ وارد محوطه جریمه شد و با خطای مدافع الغرافه متوقف شد تا داور بازی اعلام پنالتی کند.
دقیقه ۴۵: شوت عالی آزادی از یک ضربه آزاد با واکنش عالی دروازبان الغرافه همراه بود تا تراکتور در زدن گل دوم ناکام بماند.
دقیقه ۵۶: پاس عالی حاتمی در موقعیت خوبی به آزادی رسید و ضربه چیپ او با اختلاف اندک به اوت رفت

شرح گلها:
تراکتورسازی تبریز ۱ – ۰ الغرافه قطر / دقیقه ۳۱ : محمد ایرانپوریان از روی نقطه پنالتی دروازه را باز کرد تا تراکتور از حریف خود پیش بیفتد.
تراکتورسازی تبریز ۱ – ۱ الغرافه قطر / دقیقه ۷۰: پشت محوطه جریمه یک خطا به نفع الغرافه گرفته شد و موید حسن با یک ضربه عالی دروازه تراکتور را باز کرد.
تراکتورسازی تبریز ۱ – ۲ الغرافه قطر / دقیقه ۷۶: در یک ضد حمله الغرافه صاحب موقعیت شد و یک پاس رو به عقب و دروازه خالی را حاتم تبدیل به گل دوم کرد.
تراکتورسازی تبریز ۱ – ۳ الغرافه قطر / دقیقه ۸۷: یک ضد حمله دیگر از الغرافه و اینبار مهدی طارمی با یک شوت از پشت محوطه جریمه دروازه گروسیان را برای سومین بار باز کرد.

شرح بازی:

نیمه اول: این دیدار با شعارهای هوادارالن تراکتور آغاز شد و همه توجه ها را به خود جلب کرد و این بازی تشریفاتی در داخل مستطیل سبز خالی از هر نوع هیجانی شد. بازی پایاپای دو تیم با حملات نصف و نیمه ادامه داشت تا اینکه یک پنالتی برای تراکتور به دست آمد و ایرانپوریان ضربه پنالتی را گل کرد تا نیمه اول با همین تک گل به پایان برسد.

نیمه دوم: این نیمه نیز همچون نیمه اول سرد و بی روح آغاز شد و بعد از چند حمله نصف و نیمه از تراکتوری ها، الغرافه در یک ضد حمله صاحب ضربه آزاد شد و یک شوت عالی از موید کار را به تساوی کشاند و اما این پایان کار نبود و راه دروازه تراکتور باز شد و هر ده دقیقه یکبار درو.ازه باز شد و کار برای تراکتور در دیدار تشریفاتی نیز با باخت سنگین به پایان رسید.