اخبار ویژه تصویری اسلایدی روابط عمومی

سپیدرود ۱-۰ تراکتورسازی؛ شکست تلخ تراکتور در رشت

تراکتورسازی در بازی هفته بیست و هشتم لیگ برتر مقابل میزبانش سپیدرود رشت با یک گل شکست خورد تا با 30 امتیاز در رده دهم جدول بماند.

به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال استان آذربایجان شرقی، دو تیم سپیدرود و تراکتورسازی از ساعت ۱۶:۰۰ در چارچوبهفته بیست و هشتم لیگ برتر در ورزشگاه سردار جنگل رشت به مصاف هم رفتند. این دیدار حساس در نهایت با پیروزی یک بر صفر تیم سپیدرود به پایان رسید.

جمعه، تاریخ: ۱۳۹۷/۰۱/۲۴
هفته بیست و هشتم هفدهمین دوره لیگ برتر
ورزشگاه: سردار جنگل، هوادار: حدود ۵ هزار نفر
گروه داوری: داور وسط: اشکان خورشیدی، کمک ها: رضا سخندان، محمدرضا مدیرروستا و وحید صالحی

ترکیب سپیدرود: ایمان صادقی، میثم تهی دست، رضا نورمحمدی، حسین کعبی، میلاد قربانزاده، محمدرضا مهدوی، توحید غلامی، حسین ابراهیمی(۶۷- محمد نزهتی) ، میثم فردوسی، محمد غلامی(۷۷- سید هادی موسوی) و  عماد میرجوان ( ۸۹ – علی عباسی )
سرمربی: علی کریمی

ترکیب تراکتورسازی: جوردی آلمیدا، محمدرضا مهدی زاده، عارف آغاسی، محمد ایران پوریان، رضا شربتی، مهدی کیانی، علی طاهران(۶۲- محمد مسلمی پور) ، مهدی مهدی پور، محمدرضا آزادی، محمد ابراهیمی و امیرارسلان مطهری
سرمربی: ارطئرول ساغلام

شرح بازی:

  • نیمه اول: بازی خیلی سنگین و پر استرس توسط هر دو تیم آغاز شد و هر دو تیم احتیاط را در اولویت اول بازی خود قرار داده بودند. همه چیز پایاپی پیش می رفت که اشتباه آلمیدا و آغاسی از تراکتور تبدیل به گل برتری سپیدرود شد تا ورق بازی تغییر کند. تراکتور حمله می کرد ولی به گل نمی رسید و در مقابل ضد حملات تیم کریمی خطرناک ظاهر می شد. ولی در نهایت این دیدار در نیمه اول با تک گل غلامی به پایان رسید.
  • نیمه دوم: تراکتور بازی را تهاجمی آغاز کرد و سپیدرود نیز سعی در حفظ نتیجه داشت تا شاهد بازی یک طرفه ای از تراکتور باشیم. تراکتور حملات زیادی را روی دروازه صادقی تدارک می دید و ارسال های بلند کیانی نیز خطرناک بود ولی مشکل گلزنی تراکتور همچنان پابرجاست. تراکتور تا توانست روی دروازه میزبان توپ ریخت ولی این توپ های بی شمار نتیجه ای برای تراکتور نداشت.

شرح گل:

  • سپیدرود ۱ – ۰ تراکتورسازی/ دقیقه ۲۵ : اشتباه محض آلمیدا و آغاسی توپ را تقدیم عماد میرجوان کرد تا او هم با یک پاس عالی غلامی را در موقعیت گلزنی قرار دهد و این بازی دروازه تراکتور را باز کند.