اخبار ویژه تصویری اسلایدی روابط عمومی

گسترش فولاد 1-1 استقلال؛ تساوی ارزشمند شاگردان کریمی

بازی تیم های گسترش فولاد و استقلال در چارچوب هفته بیست و هشتم لیگ برتر با نتیجه مساوی به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال آذربایجان شرقی، تیم های گسترش فولاد تبریز و استقلال تهران از ساعت ۱۷ روز چهارشنبه در ورزشگاه بنیان دیزل شهر تبریز به مصاف هم رفتند که این دیدار با نتیجه مساوی یک بر یک به پایان رسید.

هفته بیست و هشتم لیگ برتر
چهارشنبه 22 فروردین، ساعت 17
استادیوم: بنیان دیزل / تعداد تماشاگر: 3000 نفر
داور: موعود بنیادی فر / کمک ها:  حسن یوسفی – مهدی عالیقدر

ترکیب تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز: فرناندو ده خسوس، مسیح زاهدی، ادسون هنریکه، احمد موسوی (۶۰- پیمان بابایی)، عزیز معبودی، آندرانیک تیموریان (87- سید محمد خرم الحسینی)، میلاد زنیدپور، یوسف سیدی، اسماعیل فرهادی، سامان نریمان جهان (۸۰- سید محسن حسینی) و رضا خالقی فر

  •  سرمربی: فیروز کریمی 

ترکیب تیم فوتبال استقلال: سید حسین حسینی، پژمان منتظری، آرمین سهرابیان، روزبه چشمی، میلاد زکی پور، امید ابراهیمی، بویان (۶۳- فرشید اسماعیلی)، جپاروف (۸۱- امید نورافکن)، جابر انصاری (۶۳- مامه تیام)، داریوش شجاعیان و علی قربانی

  • سرمربی: وینفرد شفر

گزارش بازی:

نیمه اول: نیمه اول بازی چنگی به دل نزد. به رقم اینکه استقلال این نیمه را با موفقیت به پایان رساند و یک گل در دقیقه 11 توسط علی قربانی وارد دروازه گسترش فولاد کرد اما در مجموع بازی در ۴۵ دقیقه اول خود جذاب نبود و خالی از موقعیت های جدی روی دروازه دو تیم بود. شاگردان شفر موفق شدند در همان دقایق ابتدایی بازی دروازه گسترش فولاد را باز کنند و بعد از آن به مدیریت بازی پرداختند تا این نیمه با همین یک گل به پایان برسد.

نیمه دوم: در نیمه دوم گسترش فولاد با هدف جبران گل خورده وارد زمین شد و موفق شد توسط خالقی فر در دقیقه 60 به گل تساوی دست یابد. در ادامه این نیمه گسترشی دو موقعیت گلزنی خوب داشتند که درخشش حسینی مانع از گل شدنشان شد. در ده دقیقه پایانی استقلال بازی را در اختیار گرفت ولی شاهد رد و بدل شدن گلی نبودیم تا بازی با نتیجه مساوی یک بر یک به پایان برسد.