روابط عمومی

گل محمدی: از هیات فوتبال و مسئولان ورزشگاه بابت آماده سازی زمین تشکر می کنم

به گزارش روابط عمومی هیأت فوتبال استان آذربایجان شرقی، یحیی گل‌ محمدی، سرمربی تیم تراکتورسازی تبریز در نشست خبری پس از بازی با سپیدرود رشت گفت: “

بازی را خوب شروع کردیم و در نیمه اول می‌توانستیم بیش از دو گل به ثمر برسانیم.  متاسفانه بازیکنان احساس کردند بازی تمام شده است و می‌توانند به راحتی پیروز شوند.  بعد از این که بازی ۲ بر یک شد بازیکنان کمی استرس گرفتند. در هر صورت در نیمه اول موقعیت خاصی به حریف ندادیم. در نیمه دوم می‌توانستیم دو سه گل دیگر هم بزنیم. حریف فشار حملاتش را افزایش داد و توانستند یکی دو موقعیت گلزنی داشته باشند ولی ما از دو گلی که زده بودیم به خوبی محافظت کردیم.”

وی ادامه داد:

“استرس باعث شد نتوانیم کنترل توپ را داشته باشیم و آن را به حریف واگذار کردیم. در هر حال از مسوولان استان و هیات فوتبال تشکر می‌کنم که زحمات زیادی برای آماده‌سازی زمین کشیدند. امیدوارم این همکاری ادامه‌دار باشد تا بتوانیم روزهای خوبی برای هواداران رقم بزنیم.”

سرمربی تراکتورسازی در واکنش به برخی کارشناسی ها مغرضانه در خصوص تیمش یادآور شد:

“ما محروم و مصدوم زیادی داریم. امروز علی اسماعیلی اولین بازی خود را در لیگ انجام داد. اکثر بازیکن‌های من اولین حضور خود را در لیگ تجربه می‌کنند. در وضعیتی که ما داریم بعضی‌ها مغرضانه از تیم ایراد می‌گیرند و برخی‌ها از واقعیت‌ها اطلاع ندارند و حقیقت را کتمان می‌کنند.”

گل محمدی در مورد تعویق یک روزه زمان برگزاری بازی خاطرنشان کرد:

“ما به دنبال فوتبال بازی کردن هستیم. دیروز با آن شرایط جوی که بر زمین حاکم بود نمی‌شد بازی کرد. بازیکن‌ها فقط می‌توانستند زیر توپ بزنند و احتمالا خیلی‌ها مصدوم می‌شدند. ما به دنبال بازی خوب هستیم که تماشاگران لذت ببرند و این اتفاق هم امروز افتاد و آنهایی که می خواستند فوتبال ببینند، دیدند. من بار دیگر از هیات فوتبال و مسئولان ورزشگاه تشکر می کنم که شرایط را امروز برای برگزاری مناسب بازی فراهم کردند.”

وی در پاسخ به سوالی در مورد محرومیت کیانی یادآور شد:

“قبلا نیز صحبت زیادی در این مورد کردم. کمیته اخلاق هنوز اجازه بازی به مهدی کیانی نداده است. این که از این بازیکن در جام شهدا استفاده کردیم به دلیل مجوز سازمان لیگ بود. ما تمام تلاش‌مان را کردیم تا کیانی بخشیده شود چون در نبود او روزهای سختی را می‌گذرانیم. با این حال باز هم در روزهای آینده به تلاش‌مان ادامه خواهیم داد.”