امور شهرستان ها

بازدید از شهرستان هشترود

رئیس هیأت فوتبال استان آذربایجان شرقی بهمراه مسؤولین کمیته های امور شهرستانها، مربیان، فوتسال، داوران، اجرایی استانی، روابط عمومی، تدارکات، انبارداری جهت بررسی مشکلات در شهرستان هشترود حضور یافتند هیأت اعزامی بلافاصله در محل فرمانداری شهرستان با مسؤولین این شهر در یک نشست صمیمی به بررسی مشکلات فوتبال پرداخت.

در این جلسه معاون فرماندار ، رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان، شهردار هشترود ، اعضای شورای شهر ، فرماندهی سپاه هشترود و همچنین تنی چند از مسؤولین کمیته ها و مسؤول امور بانوان هیأت فوتبال این شهرستان حضور داشتند.

در آئین نشست صمیمی پس از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید آقای مقدمی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان هشترود پس از خیر مقدم گوئی و ارائه گزارش تنی چند از حاضرین جلسه ، سردار ششگلانی در جمع بندی اظهار داشتند از مجموعه شهرداری هشترود میخواهیم که حداقل از یک تیم حمایت کنند تا جوانان از فعالیت های استانی عقب نمانند.

رئیس هیأت فوتبال استان افزود: بودجه ای که از دولت به نهادها واگذار می گردد کفاف هزینه آن نهاد را هم نمی کند و چه بسا کم هم می آورند و تنها مجموعه شهرداری می تواند به فوتبال شهرستانها کمک کند و امیدوارم با ورود شهرداری به تیم داری شاهد شکوفائی و پویایی در فوتبال شهرستانها باشیم.