روابط عمومی

دومین نشست هماهنگی مرحله مقدماتی رقابتهای فوتبال زیر 16 سال آسیا در تبریز برگزار شد

دومین نشست هماهنگی مرحله مقدماتی رقابتهای فوتبال زیر 16 سال آسیا در اداره کل ورزش و جوانان استان با حضور قائم مقام باشگاه گسترش فولاد ، نائب رییس هیات فوتبال ، دبیر هیات فوتبال ، رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان تبریز ، مدیر حراست ، رییس گروه توسعه ورزش قهرمانی و مدیر روابط عمومی اداره کل و هیات فوتبال برگزار شد.

سید محمد شروین اسبقیان مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجانشرقی در این نشست گفت : میزبانی رقابتها با حمایت باشگاه فرهنگی ورزشی گسترش فولاد تبریز ، افتخار بزرگی برای ورزش استان است.

وی در ادامه بیان کرد :  میزبانی این رقابتها افتخاری برای ورزش استان خواهد بود و مسابقات را در این سطح با کیفیت بالا و در استانداردهای AFCو FIFA برگزار خواهد شدو تجربه این برگزاری این سطح مسابقات را داریم.

اسبقیان در ادامه تصریح کرد : در سالی که از سوی مقام معظم رهبری سال دولت و ملت و همدلی و همزبانی مزین شده است در مسابقات نمود خود را با اتحاد و همدلی بین نهادها و ارگانها و حمایتهای دکتر جبارزاده استاندار آذربایجانشرقی و مسئولین و  باشگاه گسترش فولاد تبریز در شان نام تبریز و استان آذربایجانشرقی برگزار خواهد شد.

مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجانشرقی در ادامه بیان داشت : قرعه کشی مرحله مقدماتی رقابتهای فوتبال زیر 16 سال آسیا انجام گرفته و 6 بازی در استادیوم های گسترش فولاد و یادگار امام ره تبریز از 25 شهریور الی 29 شهریور برگزار و تیمها از 21 شهریور وارد تبریز خواهند شد.

وی تصریح کرد : تیم ملی ایران نیز 4 روز زودتر در تبریز اردوی نهایی را برگزار خواهد کرد.

مرحله مقدماتی رقابتهای گروه E فوتبال زیر 16 سال آسیا با حضور تیمهای بحرین ، هند ، لبنان و جمهوری اسلامی ایران  برگزار خواهد شد.