امور شهرستان ها

تجلیل از داور لیگ برتر کشور/ شاهین حاج بابایی

 

بمناسبت روز جهانی داور فرماندار و مسؤولین شهرستان بناب و رئیس هیأت فوتبال استان آذربایجان شرقی و هیأت همراه از شاهین حاج بابایی تجلیل نمودند.

در این آئین باشکوه فرماندار بناب آقای فرج اللهی ، رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بناب و رئیس هیأت فوتبال استان آذربایجان شرقی و عضو شورای اسلامی کلانشهر تبریز سخنرانی نمودند.

 در ادامه این مراسم جواد ششگلانی رئیس هیات فوتبال استان آذربایجان شرقی و عضو شورای شهر تبریز با اشاره به ظرفیت های بزرگ شهرستان بناب، گفت: وجود حوزه علمیه بناب با این عظمت نشان از اعتقاد قوی مردم این شهرستان است.

ششگلانی با اشاره به افتخارات ورزشی شهرستان بناب، افزود: در استان و کشور یک شاهین حاج بابائی و یک سامان نریمان جهان، که متعلق به بناب است و این افتخار بزرگی برای استان ماست.

ششگلانی در خصوص تجلیل از نام آوران افزود: بی شک در کنار شاهین حاج بابایی باید از خانواده صبور این بزرگوار نیز تجلیل نمود چراکه حاج بابایی در سایه حمایت خانواده به این موفقیت رسیده است.

رئیس هیأت فوتبال استان آذربایجان شرقی در پایان سخنان خود افزود: تجلیل از مردان بزرگ و افتخار آفرینان وظیفه ماست و اینگونه تجلیل ها هم بیشتر الگو گرفتن دیگران است و نام آوران نیاز به تجلیل ندارند و بنده هم به همسر گرامی آقای شاهین حاج بابایی هدیه ای در نظر گرفته ام که به همراه لوح سپاس طی مراسمی تقدیم خواهم کرد.