اجرائی کشوری

گسترش فولاد 1- تراکتورسازی 3

 

تیم فوتبال تراکتورسازی با برتری 3 بر یک مقابل گسترش فولادتبریز، سه امتیاز شهرآورد تبریز را به حساب خود واریز کرد.

شهرآورد تبریز از هفته دوم لیگ برتر باشگاه های ایران عصر امروز (جمعه) با قضاوت محمدرضا اکبریان در حضور حدود 5 هزار تماشاگر ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز برگزار شد.

تراکتورسازی با هدایت تونی اولیویرا در نیمه نخست عملکرد فوق العاده ای داشت و به 3 گل دست یافت.

در دقیقه یازدهم ارسال یان رمزی با خروج ضعیف و اشتباه دروازه بان گسترش فولاد مواجه شد تا شجاع خلیل زاده با ضربه سر، نخستین گل این را به نام خود ثبت کند.

تراکتورسازی که در این دیدار نمایش بسیار بهتری نسبت حریف داشت در دقیقه 34 به گل دوم رسید.اینبار نیز کرنر ارسالی از جناح راست را شجاع خلیل زاده با ضربه سر درون دروازه گسترش جای داد تا گل دوم خود و تیمش را به ثمر برساند.

در دقیقه 42، سامان نریمان جهان کاپیتان تراکتورسازی با حرکتی انفرادی و به زیبای سومین گل تیم تحت تونی اولیویرا را به ارمغان آورد تا نیمه نخست را تراکتورسازان با پیروزی 3 بر صفر به پایان رساندند.

در نیمه دوم نیز بازیکنان تراکتورسازی توپ و میدان را در اختیار داشتند اما تمایل چندانی به گلزنی مجدد از خود نشان نمی دادند.

در سوی دیگر میدان، بازیکنان گسترش فولادتبریز برای جبران نتیجه به آب و آتش زده و در دقیقه 84 توسط داریوش شجاعیان به گل رسیده تا سنگینی شکست را کمتر کنند.در نهایت سوت محمدرضا اکبریان به نشانه پیروزی 3 بر یک تراکتورسازی به صدا درآمد.

تراکتورسازی با کسب این پیروزی 4 امتیازی شد و در جمع صدرنشینان جدول رده بندی قرار گرفت و گسترش فولادتبریز نیز یک امتیازی باقی ماند.

برای گسترش فولاد تبریز در این دیدار، داود نوشی صوفیانی، مرتضی اسدی، مصطفی اکرامی، سیدمحسن حسینی، امید نظامی پور، مهدی کیانی، مگنو باتیستا، ایوب کلانتری (شهرام گودرزی)، داریوش شجاعیان، محمد ابراهیمی و سعید دقیقی(محمدامین درویشی) بازی کردند.

محمدرضا اخباری، سعید آقایی، شجاع خلیل زاده، کاردوسو(میرهانی هاشمی)، علی حمودی، احمد عبدالله زاده، سزار، یان رمزی، سروش رفیعی(شاهین ثاقبی)، سامان نریمان جهان(بختیار رحمانی) و حمزه یونس بازیکنان تراکتورسازی بودند.