اجرائی کشوری روابط عمومی

گسترش فولاد 0 (5)-(4) 0 اکسین

به گزارش روابط عمومی هیأت فوتبال استان آذربایجان شرقی، تیم های گسترش فولاد تبریز و اکسین البرز در چارچوب مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی فوتبال ایران از ساعت 14:30 روز جمعه در ورزشگاه بنیان دیزل شهر تبریز به مصاف هم رفتند که این دیدار با برتری گسترش فولاد همراه بود.

بازی دو تیم در 90 دقیقه وقت اضافی برنده ای نداشت و با نتیجه مساوی بدون گل به پایان رسید. تنها موقعیت مهم این بازی در وقت های قانونی ضربه پنالتی بود که اید جهانبخش در نیمه اول برای گسترش فولاد از دست داد.

دو تیم در 30 دقیقه وقت های اضافی نیز نتوانستند دروازه یکدیگر را باز کنند تا برای تعیین تیم برنده و صعود کننده به مرحله یک چهارم نهایی کار به ضربات پنالتی کشیده شود که در این ضربات گسترش فولاد با نتیجه 5 بر 4 پیروز و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد.

ترکیب دو تیم در این دیدار به شرح زیر بود:

گسترش فولاد: فرناندو دخسوس، سید احمد موسوی، ادسون هنریکه، پیمان بابایی، مصطفی سالاری، احمد رضا زنده‌روح، مسیح زاهدی (عرفان افراز 59)، اسماعیل فرهادی، یوسف سیدی، سامان نریمان‌جهان و امید جهانبخش (مهرداد قنبری 74-103) (علی چراغعلی 103)

اکسین البرز: سجاد بیرانوند، مسعود حق‌جو، هادی شکوری، محسن ایران‌نژاد، پویا سیف‌پناهی، بهمن کامل (میلاد سلیمان فلاح 78)، سید مهدی حسینی، محمد حسین‌پور (محمود مطلق زاده 61)، شاهین شفیعی، یاسر وکیلی (رسول رضایی پیشه 110) و آرمان رمضانی