فوتسال

گسترش فولاد – لبنيات ارژن، جدال براي كسب رده چهارم جدول

هفته بيست و پنجم و ما قبل پاياني دوازدهمين دوره رقابت هاي ليگ برتر فوتسال باشگاه هاي كشور در حالي برگزار مي شود كه … هفته بيست و پنجم و ما قبل پاياني دوازدهمين دوره رقابت هاي ليگ برتر فوتسال باشگاه هاي كشور در حالي برگزار مي شود كه علاوه بر مشخص شدن چهره تيم قهرمان، چهره تيم هاي دوم تا پنجم نيز مشخص و تيم هاي گسترش فولاد تبريز و ارژن فارس براي كسب رده چهارم به مصاف هم مي روند.
در اين هفته دو تيم رده چهارمي و پنجمي گسترش فولاد تبريز و لبنيات ارژن فارس روز پنجشنبه بيست و يكم بهمن ماه جاري در سالن پورشريفي تبريز به مصاف هم مي روند.
با توجه به رده اين دو تيم در جدول رده بندي، هر تيمي كه بتواند در اين بازي با سه امتياز از زمين خارج شود تا حدودي رده چهارم را تضمين خواهد كرد.
البته هنوز در روي كاغذ علاوه بر اين دو تيم، تيم هاي فيروز صفه اصفهان و علم و ادب سايپاي مشهد نيز از شانس كسب اين رده برخوردارند.
البته گسترش فولاد در هفته گذشته چهار بر دو از منصوري قرچك شكست خورد و لبنيات ارژن فارس با پيروزي چهار بر سه مقابل فيروز صفه، جدال براي كسب اين رده را حساس تر كرد.
گسترش فولاد هم اكنون با 34 امتياز از 21 بازي در رده چهارم و لبنيات ارژن با 33 از اين تعداد بازي در رده پنجم قرار دارند و تيم برنده اين ديدار در كورس كسب رده چهارم جدول رده بندي باقي مي ماند.
گسترش فولاد در هفته بيست و ششم و پاياني در تبريز از كيش اير پذيرايي مي كند و لبنيات ارژن در اين هفته در خارج از خانه و در ساري به مصاف راه اين شهر مي رود از اين رو شانس گسترش فولاد براي قرار گرفتن در رده چهارم جدول بيشتر از ديگر تيم هاست.
لبنيات ارژن فارس در ديدار رفت در شيراز با نتيجه سه بر دو به برتري دست يافته بود.
اما در اين هفته منصوري قرچك در ساري به مصاف راه ساري مي رود و در صورت پيروزي در اين بازي، با 47 امتياز و يك هفته مانده با پايان بازي ها قهرماني را جشن خواهد گرفت.
فولاد ماهان در اين هفته بازي ندارد اما بازي تعويقي اين تيم مقابل شركت ملي حفاري در اهواز در نايب قهرمان شدن اين تيم نقش مهمي خواهد داشت چرا كه با پيروزي در اين بازي بدون اما و اگر و با 45 امتياز دوم مي شود.
گيتي پسند كه با 40 امتياز رده سومي خود را قطعي كرده و نيم نگاهي نيز به كسب رده دومي دارد در اين هفته و تهران به مصاف پيروزي مي رود.
در ديگر بازي هاي اين هفته علم وادب سايپا مشهد با شركت ملي حفاري فردا و كيش اير با فيروز صفه در روز پنجشنبه ديدار مي كنند و دبيري تبريز استرحت دارد.
در جدول رده بندي اين رقابت ها، منصوري با 44 امتياز از 21 بازي، فولاد ماهان با 42 از 22 بازي و گيتي پسند با 40 امتياز از 21 بازي به ترتيب در رده هاي اول تا سوم قرار دارند.