اجرائی کشوری

گسترش فولاد صفر- و پرسپولیس 1

در چارچوب هفته سوم لیگ برتر فوتبال، دو تیم گسترش فولاد و پرسپولیس در ورزشگاه اختصاصی گسترش فولاد به مصاف هم رفتند که این بازی با پیروزی یک بر صفر تیم میهمان به پایان رسید.
گسترش فولاد در بنیاد دیزل و زمین اختصاصی خود به دنبال کسب پیروزی برابر پرسپولیس برانکو بود و در نیمه اول فشار زیادی روی دروازه بیرانوند آورد که در ضربه نهایی ناکام ماندند. پرسپولیس نیز با توجه به جنگندگی و حرکات تکنیکی بازیکنانش به دنبال راهی برای نزدیک شدن به دروازه خسوس بودند که هر دو مهاجم پرسپولیس یک موقعیت فوق العاده را از دست دادند تا نتیجه نیمه اول بدون گل خاتمه یابد.
با شروع نیمه دوم و در دقیقه ۴۷ مسابقه، وحید امیری در سمت راست خط دفاعی گسترش فولاد صاحب توپ شد و در حالی که توپ را به سمت دروازه گسترش فولاد ارسال کرد، فرناندو ده‌خسوس به اشتباه روی توپ اثر گذاشت و اولین گل بازی به سود پرسپولیس به ثبت رسید.
در ادامه بازی، تلاش دو تیم ثمری نداشت و این بازی با پیروزی یک بر صفر شاگردان ایوانکوویچ به پایان رسید تا این تیم دومین برد خود در لیگ شانزدهم را جشن بگیرد.
پرسپولیس با پیروزی مقابل گسترش فولاد تبریز ۷ امتیازی شد و برای اولین مرتبه در این فصل به صدر جدول رسید. همچنین گسترش فولاد تبریز نیز با دو امتیاز از سه بازی در رده سیزدهم جدول قرار گرفت.
ترکیب گسترش فولاد:فرناندو دخسوس، سیدمحسن حسینی، مرتضی اسدی، مصطفی اکرامی(۷۲-محمدامین درویشی)، محسن حمیدی، علیرضا نقی زاده، مگنو باتیستا، مسعود ابراهیم‌زاده، محمدرضا خلعتبری(۶۰-یوسف سیدی)، داریوش شجاعیان و لوسیانو پریرا(۸۵-علیرضا ارجمندیان)
ترکیب پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، سیدجلال حسینی، حسین ماهینی، محمد انصاری، کمال کامیابی‌نیا، محسن مسلمان(۹۰-احمد نورالهی)، امید عالیشاه(ساسان انصاری)، فرشاد احمدزاده، علی علیپور(۶۶-مهدی طارمی)، محسن ربیع‌خواه و وحید امیری.