اجرائی کشوری

گسترش فولاد تبریز 0 – فولاد خوزستان 0

گسترش فولاد در هفته هفتم این رقابت‌ها برابر مهمانش فولاد خوزستان با تساوی بدون گل متوقف شد.

روز دوم از دیدارهای هفته هفتم لیگ برتر فوتبال روز چهارشنبه با یک دیدار در تبریز آغاز شد که طی آن تیم‌های گسترش فولاد تبریز و فولاد خوزستان در ورزشگاه بنیان دیزل به تساوی بدون گل رضایت داده و امتیازهای بازی را تقسیم کردند.
در این مسابقه که از ساعت 16:15 و با یک دقیقه سکوت به دلیل درگذشت یکی از کمک داوران فوتبال کشورمان آغاز شد، نیمه اول بسیار سرد و بی روح دنبال شد و دو تیم در پایان این نیمه با تساوی بدون راهی رختکن شدند.
در نیمه دوم گسترش فولاد برای فرار از توقف خانگی و پایان دادن به ناکامی‌های خود پا به میدان گذاشت اما تلاش این تیم برای تغییر نتیجه سودی نداشت و در نهایت شاگردان کمالوند برابر حریف خوزستانی خود با تساوی بدون گل متوقف شدند.
به این ترتیب گسترش فولاد بار دیگر در کسب اولین برد فصل ناکام ماند تا کمالوند خطر اخراج را بیش از پیش احساس کند.
همچنین این نتیجه موجب شد تا نماینده فوتبال تبریز با 5 امتیاز و قعرنشینی به استقبال تعطیلات لیگ برود و در آن سو فولاد با 7 امتیاز در رده دوازدهم قرار گرفت.
گروه داوری: داور وسط: پیام حیدری – کمک‌ها:  اسد حاج محمد، رحیم حاجیلو و جواد محمدی
کات زرد: مگنو باتیستا (19) از گسترش فولاد؛
گسترش فولاد تبریز: فرناندو دخسوس، مرتضی اسدی، مگنو باتیستا، بابک حاتمی ، سید محسن حسینی، مصطفی اکرامی (مسعود ابراهیم زاده)، محمدرضا خلعتبری (محمد امین درویشی)، علیرضا نقی زاده، رضا خالقی فر (علیرضا ارجمندیان)، لوسیانو پریرا و داریوش شجاعیان
سرمربی: فراز کمالوند
فولاد خوزستان: وحید طالب لو، عبدالله کرمی، ایوب والی، یوسف وکیا، مهرداد جماعتی (سروش سعیدی)، حمید بوحمدان، ماتیاس چاگو (احمد عبدالله زاده)، محمود مطلق‌زاده، اسماعیل شریفات, عبدالله ناصری (میلاد پاک پرور) و ساسان انصاری
سرمربی: نعیم سعداوی