فوتسال

گسترش فولاد تبریز در هفته نخست دور برگشت میزبان دبیری این شهر است

هفته چهاردهم و نخست از دور برگشت رقابت های لیگ برتر فوتسال باشگاه های ایران با انجام دربی تیم های همشهری گسترش فولاد و دبیری تبریز آغاز می شود. در رقابت های این هفته كه امروز و فردا با انجام هفت دیدار وارد نیم فصل دوم می شود، روز شنبه با برگزاری سه دیدار و روز یكشنبه نیز با انجام چهار دیدار بین تیم های حاضر در این رقابت ها وارد هفته چهاردهم خواهد شد.

دو تیم همشهری گسترش فولاد تبریز و دبیری این شهر كه وضعیت كاملا متفاوت نسبت به همدیگر در جدول رده بندی دارند، ساعت 16 فردا در سالن پورشریفی تبریز رودر روی هم قرار می گیرند.

دیدار این دو تیم در دور رفت با پیروزی شش بر چهار گسترش فولاد همراه شد و در این بازی گسترش فولاد برای كسب سه امتیاز و صعود در جدول و دبیری برای كسب اولین برد به مصاف هم می روند.

گسترش فولاد تبریز در دور رفت این رقابت ها از 13 بازی انجام داده در هفت بازی موفق به شكست حریفان شد، سه بار تن به تساوی داد و سه بار نیز نتیجه بازی را واگذار كرد.

این تیم در مجموع دور رفت با كسب 24 امتیاز رده پنجم جدول رده بندی را به خود اختصاص داد.

اما تیم دبیری كه در دور رفت تنها موفق به كسب یك امتیاز شد از مجموع 13 بازی خود نتیجه 12 بازی را واگذار كرد و در یك بازی به تساوی دست یافت.

این تیم برخلاف رقابت های فصل گذشته، در رقابت های فصل جاری حرفی برای گفتن نداشت و با تك امتیاز خود از 13 بازی در رده چهاردهم و انتهایی جدول رده بندی جا خوش كرده است.