اجرائی کشوری

گسترش فولاد تبریز از سد تیم گمنام کرجی گذشت

 

تیم گسترش فولاد تبریز در مرحله یک شانزدهم جام حذفی باشگاه های کشور با برتری خانگی بر امید زرکان کرج به مرحله یک هشتم این مسابقات صعود کرد.

در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی مسابقات فوتبال ایران تیم های گسترش فولاد تبریز و امید زرکان کرج از ساعت 16:30 امروز پنجشنبه در تبریز به مصاف هم رفتند که این دیدار در نهایت با برتری 2 بر صفر گسترشی ها به پایان رسید تا این تیم به جمع 16 تیم برتر این رقابت ها صعود کند.
در این دیدار که در ورزشگاه اختصاصی گسترش فولاد و در حضور چند صد نفری هواداران تبریزی برگزار شد، محمد ابراهیمی و رضا کریمی به ترتیب در دقایق 16 و 42 گل های گسترش فولاد را به ثمر رساندند.
گسترش فولاد در این دیدار با ترکیب داود نوشی صوفیانی، محمد نصرتی، مرتضی اسدی، علیرضا لطیفی، امید نظامی پور، مگنو باتیستا داسیلوا، امیرحسین کریمی، رضا کریمی، ایوب کلانتری، محمد ابراهیمی و جکسون به میدان رفت.
تیم کرجی نیز با ترکیب علیرضا پیری زاده، جعفر حیدری، بابت حمزه زاده، مجید ترکاشوند، عباس پور رمضانی، میثم مالکی، مرتضی ندرلو، وحید عارف نژاد، محمد اباذری، علیرضاعزیزی، میلاد اسدی مقابل گسترش فولاد صف آرایی کرد.
بدین ترتیب شاگردان کمالوند در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی به مصاف برنده دیدار ذوب آهن اصفهان و بادران تهران خواهند رفت.
گفتنی است ذوب آهن مدافع عنوان قهرمانی این رقابت ها محسوب می شود.