فوتسال

گسترش فولاد تبريز برد ؛ دبيري واگذار كرد

تيم فوتسال گسترش فولاد تبريز در هفته چهارم رقابت هاي فوتسال ليگ برتر باشگاه هاي كشور بر ميهمان خود آرش بتن قزوين ، غلبه و دبيري بازي را به گيتي پسند اصفهان واگذار كرد… در اين ديدار كه در ساعات پاياني روز گذشته در سالن شش هزار نفري پورشريفي تبريز برگزار شد، تيم ميزبان با نتيجه هشت بر دو بر ميهمان خود غلبه كرد تا دومين برد فصل خود را به دست آورد.
اين تيم كه با دو برد، يك تساوي و يك باخت صاحب هفت امتياز است در هفته پنجم استراحت دارد و در هفته ششم به مصاف تيم صدر نشين گيتي پسند اصفهان مي رود.
اما تيم دبيري ديگر نماينده فوتسال تبريز در رقابت هاي ليگ برتر، روز گذشته در اصفهان و در يك بازي نزديك، با نتيجه شش بر پنج مغلوب شد تا تعداد باخت هاي اين تيم به عدد سه برسد و همچنان سه امتيازي باقي بماند.
براي تيم صنايع گيتي پسند اصفهان مسعود دانشور در دقايق 2 ، 21 و 40 ، محمد وزير زاده در دقيقه 24 ، محمدرضا زحمتكش در دقيقه 33 از روي نقطه پنالتي و افشين كاظمي در دقيقه 39 گلزني كردند.
ضمن اينكه تيم گيتي پسند اصفهان در دقيقه 20 صاحب يك ضربه پنالتي شد اما اين ضربه را ابراهيم مسعودي از دست داد.
گل هاي تيم دبيري تبريز نيز توسط رشيد قلي پور در دقايق 15، 19 و 30 و مجيد ايرجي در دقيقه 17 و مرتضي اصغري در دقيقه 18 به ثمر رسيد.