اجرائی کشوری اخبار ویژه تصویری اسلایدی دسته‌بندی نشده

گزارش کامل مسابقات فوتبال استان

به گزارش روابط عمومی هیأت فوتبال استان آذربایجان شرقی کاظم شجاعی رئیس کمیته مسابقات هیأت فوتبال استان در خصوص برگزاری مسابقات فوتبال استان اعلام کرد؛ قبل از ارائه گزارش لازم و واجب میدانم از رئیس و دبیر محترم هیأت فوتبال استان، مسؤولین ورزشگاه ها ، داوران، نمایندگان و ناظرین بازی- عوامل زحمت کش نیروی انتظامی استان، مسؤولین کمیته های هیأت فوتبال استان که در امر برگزاری مسابقات نقش آفرینی کرده و سایر عزیزانی که به عنوان عوامل اجرایی و خصوصا مدیران عامل باشگاه ها، کادر فنی و تک تک بازیکنانی که در هرچه بهتر و باشکوهتر برگزار شدن مسابقات در تمامی رده های سنی این کمیته را یاری نمودند تشکر و قدردانی نمایم.

شجاعی در خصوص برگزاری منظم مسابقات افزود: مسابقات در پنج رده سنی امید- جوانان- نوجوانان – زیر ۱۵ سال و نونهالان در ورزشگاه های فرودگاه- پارک صنعت قراملک- شیخ محمد خیابانی – ابوذر- علم و ادب – صداو سیما و مرزداران برگزار گردید و خوشبختانه هیچگونه مشکل خاصی در طول مسابقات بوجود نیامد و طبق برنامه تنظیمی مسابقات بموقع شروع و در موعد مقرر به پایان رسید.

رئیس کمیته مسابقات هیأت فوتبال در خصوص تعداد تیم های شرکت کننده و گروه بندی تیم ها در تمامی رده های سنی اظهار داشت: از طریق سایت، کانال و مکاتبه با تمامی باشگاه ها و شهرستانها ثبت نام انجام و پس از انجام قرعه کشی که با حضور تیم های شرکت کننده انجام پذیرفت گروه بندی نیز مشخص و پس از ارائه برنامه مسابقات که مشروحاً در خصوص تعداد تیم های شرکت کننده هر رده سنی و گروه بندی به تفکیک به عرض میرسانم.

رده جوانان:

مسابقات فوتبال رده جوانان لیگ استان با شرکت ۲۲ تیم در یک گروه ۸ تیمی و دو گروه ۷ تیمی برگزار و از هر گروه ۲ تیم و جمعا ۶ تیم و دو تیم که بیشترین امتیاز داشتند جمعا ۸ تیم بصورت رفت و برگشت بازی کردند که چهار تیم ملی پوشان- شهرداری- گسترش فوتبال – راهیان عاشورا با غلبه بر حریفان خود به مرحله بعدی صعود نمودند و در نهایت تیم های ملی پوشان و شهرداری باغلبه بر تیمهای گسترش فوتبال و راهیان عاشورا به بازی فینال راه یافتند و گسترش فوتبال با غلبه بر راهیان عاشورا مقام سوم را کسب کردند ،در بازی فینال شهرداری در ضربات پنالتی با غلبه بر ملی پوشان مقام قهرمانی و ملی پوشان نائب قهرمان مسابقات گردید.

رده امید:

مسابقات رده امید با شرکت ۱۴ تیم در دو گروه ۷ تیمی برگزار و چهار تیم عقاب – دبیری – علم و ادب و سپهر سبز به مرحله بعد صعود کردند که تیمهای عقاب و دبیری فینال را و تیمهای علم و ادب و سپهر سبز بازی رده بندی را برگزار کردند که به ترتیب تیمهای عقاب – دبیری – علم و ادب و سپهر سبز مقام های اول تا چهارم را کسب کردند.

رده نوجوانان:

مسابقات رده نوجوانان با شرکت ۱۳ تیم در دو گروه ۶ و ۷ تیمی برگزار و شش تیم تکنیک – دبیری – مهدیه – ملی پوشان – شهرداری – ستارگان میانه به مرحله بعد صعود کردند که ۳ تیم دبیری- ستارگان میانه- مهدیه بازیها را در یک گروه انجام دادند که تیم های دبیری – مهدیه – ستارگان میانه مقام اول تا سوم را کسب کردند.

رده نوجوانان ۱۵ سال:

مسابقات رده نوجوانان زیر ۱۵ سال با شرکت ۸ تیم در یک گروه برگزار و تیمهای دبیری – ماشین سازی و ملی پوشان مقام های اول تا سوم را کسب کردند.

رده نونهالان:

مسابقات رده نونهالان با شرکت ۱۳ تیم در دو گروه شش و هفت تیمی برگزار و تیمهای ملی پوشان – آراز گونش – تکنیک و صدرنشینان به صورت رفت وبرگشت بازی کردند که تیمهای تکنیک و صدرنشینان بازی فینال و ملی پوشان و آراز گونش بازی رده بندی را برگزار که تیم تکنیک – صدرنشینان – آراز گونش وملی پوشان مقام اول تا چهارم را کسب کردند.

شجاعی اضافه کرد: این بازیها در ورزشگاه های فرودگاه – پارک صنعت قراملک – شیخ محمد خیابانی – ابوذر- علم و ادب – صداو سیما – مرزداران برگزار شده است.