امور شهرستان ها

کلاس داوری درجه ۳ آسیا در ورزقان برگزار شد

سعید پورحیدر رئیس هیأت فوتبال شهرستان ورزقان اعلام کرد: یک دوره کلاس داوری درجه ۳ آسیا با شرکت ۳۸ نفر از متقاضیان داوری در شهرستان ورزقان به همت هیأت فوتبال شهرستان ورزقان برگزار شد که در این کلاس محمد پیروز رام (داور پیشکسوت بین‌المللی) به عنوان مدرس حضور داشت و آقایان محمد حیرتی(داور کشوری فوتسال) و داود فطانت ایشان را همراهی می‌کردند.

وی افزود: در این دوره آموزشی به مدت پنج روز به طول انجامید، علاوه بر آموزش داوری فوتبال یک دوره کلاس توجیهی داوری فوتسال نیز به صورت تئوری و عملی برگزار گردید.

رئیس هیأت فوتبال شهرستان ورزقان با اشاره به اینکه با برگزاری این دوره آموزشی پیش بینی می‌شود تعداد داوران شهرستان از ۱۲ نفر به ۵۰ نفر افزایش یابد، گفت: حضور این تعداد داور در شهرستان ورزقان ضمن حل مشکل کمبود داور در شهرستان می‌تواند به ارتقاء سطح فوتبال شهرستان کمک نماید.

پور حیدر خاطر نشان کرد: استعداد های بالقوه‌ی در زمینه داوری در شهرستان ورزقان وجود دارد که توانایی پرورش یافتن جهت رسیدن به مدارج بالای داوری در سطح کشور و حتی جهان را دارند.

رئیس هیأت فوتبال شهرستان ورزقان از برگزاری یک دوره کلاس مربیگری‌ D آسیا در شهرستان در آینده نزدیک خبر داد.

وی در پایان از زحمات رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان، رئیس هیأت فوتبال استان و کمیته داوران هیأت فوتبال استان تشکر و قدردانی کرد.