اجرائی کشوری

کانون هواداران تيم فوتبال شهرداري تبريز تشکيل مي شود

مدير عامل باشگاه شهرداري تبريز از تشکيل کانون هواداران اين باشگاه در آينده اي نزديک خبر داد… ميرمعصوم سهرابي به دنبال اتفاقات پيش آمده در بازي تيم هاي شهرداري و استقلال در هفته نخست فصل دهم رقابت هاي ليگ برتر و محروميت تماشاگران فهيم و پرشور اين تيم از همراهي تيم در يک بازي خانگي، سازمان ورزش با مدنظر قراردادن ارزش هاي ديني و اخلاقي و اصول حرفه اي فوتبال و به جهت ساماندهي تماشاگران اصيل اين تيم مبادرت به تشکيل فوري کانون هواداران نموده است.
وي اضافه کرد: افراد عضو اين کانون از امکانات و تسهيلاتي ويژه از قبيل حضور رايگان در ورزشگاه، استفاده از امکانات رفاهي و ورزشي سازمان و بيمه هواداران برخوردار خواهند بود.
سهرابي گفت: شرايط عضويت در اين کانون به زودي و با معرفي مسئول کانون هواداران شهرداري تبريز اعلام خواهد شد و کانون با هماهنگي هيات فوتبال استان يک دوره کلاس هاي آموزشي و فرهنگي برگزار خواهد نمود.
تيم فوتبال شهرداري تبريز به دليل رفتار تماشاگران خود در ديدار با استقلال تهران، به يک جلسه بازي بدون تماشاگر در بازي خانگي محکوم شده است.
اين تيم در هفته سوم رقابت هاي ليگ برتر روز پنجشنبه اين هفته در ورزشگاه يادگار امام ره تبريز ميزبان همشهري خود تراکتورسازي خواهد بود.