اجرائی کشوری

پیوستن علیرضا دغاغله به تیم تراکتورسازی منع قانونی دارد

سرپرست تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز با رد خبر پیوستن علیرضا دغاغله به این تیم، گفت: پیوستن این بازیکن به تیم تراکتورسازی منع قانونی دارد. حسن آذرنیا اظهار داشت : این بازیکن هم اکنون بدون داشتن قرارداد ، در تمرینات تیم حاضر می شود وی اضافه کرد: تیم فوتبال تراکتورسازی تنها ظرفیت جذب یک بازیکن از لیگ دسته اول یا دسته دوم آن هم به صورت قرضی دارد و به همین دلیل امکان پیوستن دغاغله به تراکتورسازی وجود ندارد.
آذرنیا خاطر نشان کرد: این بازیکن در صورتی که با یک تیم دسته اول یا دومی قرارداد ببندد و یک بازی برای آن تیم ها انجام دهد ، می تواند به صورت بازیکن قرضی در تراکتورسازی بازی کند . وی افزود : مشکل دیگری که در پیوستن دغاغله به تراکتورسازی وجود دارد بازیکن آزاد بودن وی می باشد که تراکتورسازی با جذب جاسم کرار از این سهمیه خود استفاده کرده است.
آذرنیا در خصوص وضعیت عمومی تیم تراکتورسازی نیز گفت: هم اکنون تمامی بازیکنان تیم زیر نظر کادر فنی مشغول انجام تمرینات هستند و مشکل خاصی وجود ندارد. تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز با 34 امتیاز از 24 بازی در رده ششم جدول جای دارد و در هفته بیست و پنجم رقابت های لیگ برتر مهمان فولاد خوزستان خواهد بود.