فوتسال

پیروزی ما حاصل تلاش و دوندگی زیاد بازیکنان بود

سرمربی تیم فوتسال گسترش فولاد تبریز پس از پیروزی دو بر یک تیمش برابر پوشینه بافت قزوین گفت: پیروزی ما حاصل تلاش و دوندگی زیاد بازیکنان بود… میر معصوم سهرابی افزود: تمرینات خوبی را پیش از برگزاری این دیدار انجام داده بودیم و بازیکنان ما برای این بازی از آمادگی مطلوبی برخوردار بودند.
وی با اشاره به بازی خوب تیم پوشینه بافت افزود: برای کسب سه امتیاز به قزوین رفته بودیم و بازیکنان ما توانستند یکی از بهترین بازی های خود را در لیگ امسال به نمایش بگذارند.
سرمربی تیم گسترش فولاد تبریزدر ادامه با تمجید از عمار مسافر ، مصطفی اخلاصیان و محمد مهدی کاتبی بازیکنان قزوینی تیم خود ، خاطر نشان کرد: این بازیکنان از لحاظ فنی و اخلاقی در شرایط بسیار مطلوبی قرار دارند و جزو بهترین فوتسالیست های کشور شناخته می شوند که در ادامه می توانند به تیم ما کمک زیادی کنند.
سهرابی در خصوص داوری این دیدار نیز گفت : داور برای آرامش بخشیدن به این دیدار ، سوت های زیادی زد و چهار کارت زرد به بازیکنان ما داد که این مسئله می تواند در بازی های آینده برای ما مشکل ساز شود.
سرمربی تیم گسترش فولاد فرهاد فخیم را بهترین بازیکن این میدان دانست و افزود : این بازیکن نقش زیادی در پیروزی تیم ما در برابر حریف داشت . تیم گسترش فولاد هم اکنون با کسب 29 امتیاز در مکان هفتم جدول رده بندی لیگ برتر فوتسال کشور قرار دارد.