اجرائی کشوری

پیروزی شیرین تراکتورسازی در برابر نفت تهران

تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز با پیروزی مقابل میزبانش ، نیم فصل اول لیگ برتر را با قرار گرفتن در رده دوم به پایان رساند.

در ادامه بازی های هفته پانزدهم لیگ برتر فوتبال ایران تیم نفت تهران از ساعت 15 در ورزشگاه تختی میزبان تیم تراکتورسازی تبریز بود که در این دیدار در نهایت با برتری دو بر صفر بنفع تیم تراکتور سازی به پایان رسید

برای شاگردان امیر قلعه نویی در این دیدار مهدی شریفی در دقیقه 63 و محمد نوری در دقیقه 72 گلزنی کردند.

البته یک پنالتی نیز برای تیم نفت تهران در دقیقه 81 بازی توسط محمد رضا اخباری مهار شد تا این دروازه بان،یک کلین شیت دیگر را در کارنامه این فصل خود ثبت کند.

با این نتیجه تیم تراکتورسازی 30 امتیازی شد و در فاصله 2 امتیازی تیم پرسپولیس ، با نائب قهرمانی نیم فصل را به پایان برد. تیم نفت تهران نیز با 23 امتیاز در همان جایگاه پنچم قرار گرفت.

برای تیم تراکتورسازی تبریز در این بازی، محمدرضا اخباری، محمد ایرانپوریان، هادی محمدی، خالد شفیعی، مهدی زاده، مهدی کیانی، محمد ابراهیمی، محمد نوری(90 علی طاهران)، شهرام گودرزی(85 علیرضا رمضانى)، فرزاد حاتمی و مهدی شریفی(88 محسن بنگر) به میدان رفتند و میلاد فراهانی، احمد آل‌نعمه، محمد دانشگر، میلاد فخرالدینی، وحید حمدی‌نژاد، رضا اسدی(73 عیسى آل کثیر)، اکبر صادقی، آرش رضاوند(87 فرید محمدزاده)، ایمان مبعلی، محمد قاضی، ارسلان مطهری نیز برای تیم نفت بازی کردند.