اجرائی کشوری

پیروزی تراکتور سازی مقابل النصر امارات / وداع نماینده شایسته فوتبال ایران از لیگ قهرمانان آسیا

تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز نماینده شایسته ایران با وجود برتری سه بر یک مقابل النصر امارات از صعود به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان باشگاه های آسیا بازماند.
در دور برگشت از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا، تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز یکی از نمایندگان ایران در ورزشگاه یادگار امام(ره) میزبان النصر امارات بود.
این دیدار در حالی آغاز شد که تراکتورسازی در دیدار رفت با نتیجه چهار بریک شکست خورده بود و کار سختی برای صعود داشت.
این بازی را در حالی که نماینده ایران کار را هجومی آغاز کرد این النصر بود که در دقیقه پانزدهم و روی یک ضد حمله دروازه خود را باز شده دید تا امید برای صعود به حداقل برسد.
در آغاز نیمه دوم، تراکتورسازی کاملا تحول شده نشان داد و دو گل تماشایی از فرزاد حاتمی و یک گل از محمد ایرانپوریان سبب شد تا نماینده ایران با حساب سه بر یک از حریف پیشی بگیرد.
در دقایق پایانی نیز تراکتورسازی دو موقعیت ایده آل گلزنی داشت که عملکرد مناسب دروازه بان النصر و بدشانسی تراکتورسازی سبب شد تا گل دیگری ردوبدل نشود.
هرچند تراکتورسازی این دیدار را با برتری سه بر یک به پایان رساند، اما نماینده شایسته ایران در مجموع دو دیدار رفت و برگشت 5 بر 4 شکست خورد و با وجود شایستگی از گردونه مسابقات لیگ قهرمانان آسیا کنار رفت.
در پایان این دیدار هفتاد هزار تماشاگر حامی تراکتورسازی ایستاده به تشویق بازیکنان و کادر فنی تیم خود پرداختند.
درحالیکه اعضای تیم النصرامارات جشن صعود را در زمین برپا کردند، بازیکنان تراکتورسازی به شدت اشک می ریختند.
در دیگر دیدارهای این رقابت ها ، تیم های چونبوک موتورز کره جنوبی، شانگهای چین و لوکوموتیو ازبکستان با غلبه بر حریفان خود به مرحله یک چهارم نهایی صعود کردند.
چهارشنبه شب و در دیگر دیدار دور برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا تیم ذوب آهن ایران در ورزشگاه فولادشهر اصفهان میزبان العین امارات است. دیدار رفت دو تیم در امارات با تساوی یک بر یک همراه شده است.