اجرائی کشوری

پیام مخابرات شیراز 1- گسترش فولاد تبریز 2

از سری مسابقات فوتبال لیگ دسته یک قهرمانی باشگاه های کشور (جام آزادگان) – هفته بیست و پنجم… دیدار تیم های گسترش فولاد تبریز و پیام مخابرات شیراز با برتری 2 بر یک تیم آبی پوش تبریزی خاتمه یافت تا گسترش فولاد تبریز در شیراز به یکقدمی لیگ برتر رسید
شاگردان بوناچیچ در حالیکه با گل دقیقه 10 مصطفی کارگشا از تیم میزبان عقب افتاده بودند در نیمه دوم با شروعی طوفانی ابتدا در دقیقه 46 توسط عباس آقایی و سپس در دقیقه 76 توسط علی مولایی توانستند از شکست یک پیروزی بزرگ در راه صعود به لیگ برتر بسازند.
تعویض های کارساز کادر مربیان، حمایت قریب به پانصد نفر از تماشاگران طرفدار تیم گسترش فولاد که با پرچم های آبی به تشویق نماینده شایسته فوتبال تبریز مشغول بودند پایه های پیروزی تیم گسترش فولاد را بنا نهاد.
حضور دلگرم کننده مدیران و مسئولان باشگاه و اعضای هیئت مدیره نیز باعث شد بازیکنان و کادر فنی تیم با احساس مسئولیت بیشتری بازی را در نیمه دوم دنبال کنند که حاصل آن کسب برتری شیرین 2 بر یک بود.
گسترش فولاد تبریز با کسب این پیروزی 45 امتیازی شد و هم امتیاز با تیم های مس سرچشمه و آلومنیوم هرمزگان به جمع صدر نشینان جدول رده بندی گروه دوم لیگ یک اضافه شد.