روابط عمومی ریاست فرهنگی

پیام تبریک ریاست و دبیر بمناسبت هفته نیروی انتظامی

به گزارش روابط عمومی هیأت فوتبال استان آذربایجان شرقی، جواد ششگلانی رئیس و علی خاکی زاد دبیر هیأت فوتبال استان با انتشار پیام تبریک هفته نیروی انتظامی را بر دلاور مردان این نیرو تبریک گفتند.

در این پیام آمده است:

هفته نیروی انتظامی فرصت مغتنمی است برای تجلیل از بزرگ مردان جان بر کف که بی تردید با کار و تلاش خستگی ناپذیر و ایثار بی وقفه زمینه ساز استقرار سلامت اجتماعی و امنیت جامعه اسلامی هستند شعار سال 1399 بمناسبت هفته نیروی انتظامی با عنوان با هم برای امنیت و سلامت انتخاب شده است.

توجه به مضمون و اهداف شعار هفته نیروی انتظامی بر عموم آحاد ملت بزرگوار ایران اسلامی خصوصاً بر جامعه ورزشی فوتبال واجب و الزامی می باشد تا در راستای همراهی و همکاری با این عزیزان زحمت کش در خصوص بازگشت به وضعیت سفید کشور و غلبه بر بیماری کرونا پیروز و موفق شویم و همچنین یاد و خاطره شهداء و ایثارگران این نیرو را ارج می نهیم و به رشادت ها و جان فشانی هایشان درود فرستاده که امروز هر چه داریم به برکت این عزیزان می باشد و از خداوند متعال درخواست می کنیم دو نعمت الهی را که سلامت و امنیت می باشد را از ما نگیرد.

فلذا بر خود وظیفه میدانیم به مصداق حدیث شریفه «من لم یشکر المخلوق و لم یشکر الخالق» از همکاری صمیمانه و مجدانه فرماندهان و پرسنل تلاشگر نیروی انتظامی (یگان ویژه، یگان امداد و پلیس) آذربایجان شرقی تشکر و قدردانی نمائیم.

از خداوند منان سربلندی تمامی عزیزانی که در برقراری نظم، امنیت و سلامت جامعه جوان ایرانی تلاش می نمایند مسئلت می نمائیم.