ریاست

پیام تبریک ریاست به مناسبت روز خبرنگار

به گزارش روابط عمومی هیأت فوتبال استان آذربایجان شرقی، جواد ششگلانی رئیس هیأت فوتبال استان طی پیامی روز خبرنگار را تبریک گفت.

در این پیام چنین آمده است:

درود بر مجاهدان عرصه بصیرت و آگاهی که با سلاح قلم و ایمان راسخ خویش برای پایداری اعتقادات و ارزشهای دینی و اسلامی جامعه و جاودانگی ایران اسلامی در تلاشند این روز مبارک و خجسته باد.

درود بر خبرنگارانی که بی طرفانه از جان مایه گذاشته و با انرژی وصف ناپذیر در عرصه خبر تاثیر گذارند و با عملکرد مثبت خویش در پیشبرد و شکوفایی ورزش کشور برای کار خود ارزش قائل شده و برای این حرفه، جایگاه و قیمت بالایی ایجاد کرده اند.

هفدهم مرداد روز پاسداشت از تلاش های انسانهای وارسته و آگاهی دهنده ای است که با سلاح قلم خود در کشورمان ایران بی وقفه به پویائی ،شادابی و نشاط در بین جوانان خصوصا ورزشکاران قلم می زنند و خبرنگاران از این رو که حق جو و حق پو میباشند شایسته تکریم و تحسین اند .

اینجانب بعنوان متولی فوتبال استان بر خود وظیفه میدانم تا در هفدهمین روز از مرداد ماه  1398 ضمن ارج نهادن به تلاش های این عزیزان و گرامیداشت شهیدان عرصه خبر و رسانه مراتب تقدیر و تشکر خود را از تلاشهای خستگی ناپذیر بویژه خبرنگاران و عکاسان سرویس ورزشی رسانه ها که در انعکاس اخبار فعالیت داشته اند ابراز داشته و دست همه اصحاب قلم را در زیر خیمه صفا و صداقت برای ادامه کار رسانه ای به گرمی بفشارم.

از خداوند متعال برای تمامی عزیزان اصحاب رسانه موفقیت و سلامتی خواهان و خواستارم.

 

جواد ششگلانی

رئیس هیأت فوتبال استان آذربایجان شرقی