ریاست

پیام تبریک ریاست بمناسبت صعود باشگاه عقاب تبریز به لیگ دسته سه فوتبال و لیگ دسته یک فوتسال کشور

به گزارش روابط عمومی هیأت فوتبال استان آذربایجان شرقی، جواد ششگلانی رئیس هیأت فوتبال استان طی پیامی صعود مقتدرانه تیم فوتبال و فوتسال عقاب تبریز را به لیگ دسته سه فوتبال کشور و لیگ دسته اول فوتسال کشور را به فرماندهی پایگاه شکاری شهید فکوری تبریک گفت.

متن پیام:

فرماندهی محترم پایگاه شکاری خلبان شهید جواد فکوری

امیر سرتیپ دوم خلبان سعید رسولی

با سلام و صلوات بر محمد و آل محمد(ص)، بی تردید فروغ تلاش و کوشش های صادقانه و سازنده در نزد پروردگار هستی بخش تابناک تر از همیشه ثبت و ماندگار خواهد ماند.

حسن مدیریت، حمایت مادی و معنوی و تلاش های دلسوزانه و جدی حضرتعالی و مدیریت عامل و تربیت بدنی باشگاه فرهنگی ورزشی عقاب تبریز و پرسنل تحت الامر باعث گردید تا با شایستگی و اقتدار کامل در فوتسال قهرمان لیگ دسته دو کشوری و صعود به لیگ دسته یک فوتسال ایران و در فوتبال قهرمان لیگ برتر استان و صعود به لیگ دسته سه فوتبال ایران را از آن باشگاه عقاب تبریز نموده تا برگ زرین دیگری در دفتر افتخارات این استان به ثبت برسد .

لذا به پاس تلاش و خدمت صادقانه به ورزش فوتبال استان برخود وظیفه میدانم به مصداق حدیث شریفه
«من لم یشکر المخلوق و لم یشکر الخالق» از همکاری و مجاهدت حضرتعالی و مجموعه تحت آن فرماندهی محترم تشکر و قدردانی نمایم.

امید آن که هماره در سایه عنایات الهی و دعای خیر امام عصر (عج) در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و گسترش رایحه جانبخش عزت آفرین اسلام ناب محمدی(ص) و توسعه ورزش فوتبال استان سربلند و کامیاب باشید.

جواد ششگلانی

رئیس هیأت فوتبال استان آذربایجان شرقی