فوتسال

پیام تبریک ریاست بمناسبت صعودبا اقتدار و قاطع تیم شهدای گمنام به مسابقات لیگ برتر فوتسال جوانان کشور

حاج جواد ششگلانی، رئیس هیات فوتبال استان آذربایجان شرقی با انتشار پیامی، صعود با اقتدار و قاطع تیم شهدای گمنام به مسابقات لیگ برتر فوتسال جوانان کشور را به آقای مجید دادفرما تبریک گفت.

متن پیام:

مدیر عامل محترم باشگاه فرهنگی ورزشی شهدای گمنام تبریز

جناب آقای مجید دادفرما

“کسب عنوان نایب قهرمانی ارزش آفرین تیم شهدای گمنام تبریز درمسابقات نهایی فوتسال دسته یک کشور و صعود به مسابقات لیگ برتر فوتسال جوانان کشور زیر سایه برنامه ریزی منسجم، حسن تدبیر و تلاش شایسته مدیران محترم ، مربیان کارآمد، تعهد و دلسوزی بازیکنان، حمایت همه جانبه و خالصانه هواداران فهیم خطه آذربایجان و مهم تر از آن اخلاق محوری حاصل شد که در تمام فصل سرلوحه و راه و روش و منش بازیکنان، مربیان و کادر فنی تیم بود که جای قدردانی و سپاسگزاری دارد.
از سوی دیگر این قهرمانی آن هم در روز میلاد پیامبر اکرم(ص) و امام صادق (ع) سبب سرور و خوشحالی مردم غیور آذربایجان و همه هواداران آذری زبان در سراسر کشور اسلامی مان شد که امیدوارم در سال های آینده و در سطوح بالاتر نیز این اتفاقات دلچسب برای این تیم و سایر نمایندگان فوتبال و فوتسال استان تکرار شود.
آرزومندم این دستاورد بزرگ و قهرمانی غرورآفرین برای تیم شهدای گمنام در لیگ آینده و بازی های پیش رو هم تداوم یابد و در کنار آن شاهد انسجام بیشتر و ارتقاء اخلاق مداری باشیم.”

جواد ششگلانی

رئیس هیأت فوتبال استان آذربایجان شرقی