اخبار ویژه تصویری اسلایدی ریاست

پیام تبریک رئیس و دبیر هیأت فوتبال استان بمناسبت روز خبرنگار

به گزارش روابط عمومی هیأت فوتبال استان آذربایجان شرقی، جواد ششگلانی رئیس و علی خاکی زاد دبیر هیأت فوتبال استان طی پیامی روز خبرنگار را تبریک گفتند.

در این پیام چنین آمده است:

درود بر مجاهدان عرصه بصیرت و آگاهی که با سلاح قلم و ایمان راسخ خویش برای پایداری اعتقادات و ارزشهای دینی و اسلامی جامعه و جاودانگی ایران اسلامی در تلاشند این روز مبارک و خجسته باد.

درود بر خبرنگارانی که بی طرفانه از جان مایه گذاشته و با انرژی وصف ناپذیر در عرصه خبر تاثیر گذارند و با عملکرد مثبت خویش در پیشبرد و شکوفایی ورزش کشور برای کار خود ارزش قائل شده و برای این حرفه، جایگاه و قیمت بالایی ایجاد کرده اند.

هفدهم مرداد روز پاسداشت از تلاش های انسانهای وارسته و آگاهی دهنده ای است که با سلاح قلم خود در کشورمان ایران بی وقفه به پویائی ،شادابی و نشاط در بین جوانان خصوصا ورزشکاران قلم می زنند و خبرنگاران از این رو که حق جو و حق پو میباشند شایسته تکریم و تحسین اند .

لذا بر خود وظیفه میدانیم تا ضمن ارج نهادن به تلاش های این عزیزان و گرامیداشت شهیدان عرصه خبر و رسانه مراتب تقدیر و تشکر خود را از تلاشهای خستگی ناپذیر بویژه خبرنگاران و عکاسان سرویس ورزشی رسانه ها که در انعکاس اخبار فعالیت داشته اند ابراز داشته و دست همه اصحاب قلم را در زیر خیمه صفا و صداقت برای ادامه کار رسانه ای به گرمی می فشاریم.

از خداوند متعال برای تمامی عزیزان اصحاب رسانه موفقیت و سلامتی خواهان و خواستاریم.