هیئت فوتبال تبریز
ریاست

پیام تبریک رئیس و دبیر هیأت فوتبال استان بمناسبت روز جهانی ورزشی نویسان

رئیس و دبیر هیأت فوتبال استان در پیامی فرارسیدن دوم جولای روز جهانی ورزشی نویسان را به ورزشی نویسان و عکاسان ورزشی تبریک گفتند.

به گزارش روابط عمومی هیأت فوتبال استان ،جواد ششگلانی رئیس و علی خاکی زاد دبیر هیأت فوتبال استان در پیامی فرارسیدن روز جهانی ورزشی نویسان را به همه خبرنگاران، روزنامه نگاران، ورزشی نویسان و عکاسان ورزشی تبریک گفتند.

در این پیام آمده است:

ن وَ اَلْقَلَمِ وَ مٰا یَسْطُرُونَ
سوگند به قلم و آنچه می نویسد

امروز دوم جولای به عنوان روز جهانی ورزشی‌نویسان در تقویم جهانی نامگذاری شده که این روز برای نخستین بار در المپیک 1924 پاریس به مناسبت تاسیس انجمن جهانی ورزشی نویسان(AIPS) و برای تجلیل از خدمات ارزشمند خبرنگاران، نویسندگان و عکاسان ورزشی، در مسیر پیشبرد ورزش دنیا، نامگذاری شد.

این روز بهانه‌ای برای یاد کردن از تلاش‌های شبانه روزی عزیزانی است که با دلسوزی، صداقت و سلامت در حوزه رسانه‌ای عرصه مهم و جامعه سازی چون ورزش فعالیت دارند.

دراین رو فرصت را مغتنم شمرده و صمیمانه ترین تبریکات را به جهت پاسداشت و تکریم زحمات مدیر مسئولان،سردبیران،دبیران،خبرنگاران ،گزارشگران و عکاسان ورزشی که با زحمات و تلاشهای شبانه روزی خود نشاط و شادابی را به ملت بزرگ ایران ارزانی داشته اند تقدیم می نماییم.
این روز بر همه شما عزیزان و بزرگواران که همواره چراغ راه ورزش کشور بوده اید مبارک.