روابط عمومی ریاست

پیام تبریک رئیس هیات فوتبال به خانواده فوتبال استان در آستانه سال نو

به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال استان آذربایجان شرقی، جواد ششگلانی، در پیامی،حلول سال نو را پیشاپیش به خانواده بزرگ فوتبال استان تبریک و تهنیت گفت. متن پیام رئیس هیات فوتبال استان آذربایجان شرقی به شرح زیر می باشد:

هوالجمیل
“يا مُقلّبَ القلوبِ و الأبصار ، يا مُدبِّرَ الليلِ و النَّهار ، يا مُحوِّلَ الحَولِ و الأحوال ، حوِّل حالَنا إلى أحسنِ الحال”
با سلام و صلوات بر محمد و آل محمد (ص)

بهار، پیام آور تعادل است و اینکه در سایه تعادل، زندگی زیبا می شود. با دیدن بهار رحمت و محبت خداوند را به یاد می آوریم، در اینکه چشمه مهر ایزد همواره به سوی آدمیان و همه موجودات سرازیر است و ما اگر ذات ربوبی و نشانه هایش را فراموش کنیم آفریدگار جهانیان  هرگز  ما را فراموش نمی کند و با دگرگونی فصل ها نیز به جلوه گری قدرت بی پایانش می پردازد تا شاید دلی به یاد باری تعالی افتد و به شوق کردگار هستی بتپد و بر اثر تماشای جلوه هایش، اشک شوق از چشمی جاری شود.

بار دیگر ‌به ‌لطف و عنایت حضرت حق، توفیق دیدار بهار آفرینش، با هزاران ‌نقش ‌و نگار چشم نواز و روح افزا فراهم گردید تا جمال بی همتای  آن آفریدگار ‌، آدمیان را به کمال و جمال بی‌مثا‌ل خود ر‌هنمون نماید. در لحظات پایانی سال  ۱۳۹۶، حلول سال نو و بهار پر طراوت که نشانه قدرت لایزال ایزد یکتا و تجدید حیات طبیعت میباشد را حضور اهالی فوتبال استان تبریک و تهنیت عرض نموده و از در گاه باریتعالی سالی سرشار از سلامتی و بهروزی ، طراوت و شادکامی ، عزت و کامیابی ، موفقیت و ایامی نیک و پر بار برای تمامی عزیزانی که در رقم زدن افتخارات خاطره انگیز در سطح استان و کشور به میدان رفته و افتخار آفرینی نموده و از ملت بزرگوار و ورزش دوست که با حضور و حمایت همه جانبه از رشته پر طرفدار فوتبال استان مسئلت می نمایم.

جواد ششگلانی
رئیس هیأت فوتبال استان آذربایجان شرقی