فوتسال

پتروشيمي و گسترش فولاد صاحبان رده چهارم و ششم ليگ برتر فوتسال

با پيروزي در هفته پاياني پتروشيمي تبريز و گسترش فولاد تبريز به ترتيب با ۴۱ و ۳۹ امتياز رده چهارم و ششم جدول ليگ برتر فوتسال كشور را به خود اختصاص دادند… در هفته بيست و ششم و پاياني رقابت‌هاي فوتسال كشور پتروشيمي تبريز با نتيجه پنج بر دو راه ساري را شكست داد و با ۴۱ امتياز و چهار امتياز اختلاف نسبت به تيم سوم در رده چهارم جدول ليگ برتر فوتسال كشور ايستاد.
سرمربي پتروشيمي تبريز درباره بازي پاياني تيمش در ليگ فوتسال ۸۸ گفت: بازيكنان راه ساري با انگيزه شخصي و كسب عنوان‌هاي بهترين ليگ به مصاف پتروشيمي آمده بودند.
عليرضا خسروي افزود: در نيمه اول راه ساري با شوت از راه دور و برقراري ارتباط با نفر اول سعي در رسيدن به گل داشتند كه تنها يك مورد آن به ثمر رسيد و نيمه اول با دو گل پتروشيمي و يك گل راه‌ساري به پايان رسيد.
وي با اشاره به سه گل ديگر بازيكنانش در نيمه دوم گفت: با اجراي كامل دستورات كادر فني در اين نيمه پتروشيمي با نتيجه پنج بر دو و با گل‌هاي شهرام شريف‌زاده، محمد وزيري، بابك اكبري، مصطفي ظريفي و امين مهماندوست بر ميزبان خود غلبه كرد و زمين بازي را ترك كرد.
گسترش فولاد تبريز نيز در هفته پاياني ليگ برتر فوتسال كشور توانست با نتيجه شش بر سه حفاري خوزستان را در زمين خود شكست دهد و با ۳۹ امتياز با يك امتياز اختلاف و نسبت به تيم پنچم در رده ششم جدول ليگ برتر ايستاد.
سرمربي تيم گسترش فولاد تبريز درباره اين بازي گفت: بازيكنان با انگيزه كافي براي كسب حداقل رده ششم به زمين رفتند و با همكاري و تلاش صادقانه توانستند بر تيمي كه تاكنون شكست چنين سنگيني نداشت و تيم رده سوم جدول است در خانه خود شش گل را تحميل كنند.
ميرمعصوم سهرابي افزود: در اين بازي عمار مسافر دو گل رامين رستميان، بهنام عطايي، افشين سپهري و محمد كاتبي گلزنان گسترش فولاد بودند.
وي با قدرداني از همراهي اصحاب رسانه با تيمش گفت: تنها يك باخت در نيم فصل دوم ليگ برتر و كسب ۳۹ امتياز مديون همكاري و همراهي تمام كارد فني از مديريت تا تداركات بوده است.