فوتسال

پتروشيمي براي خلق شگفتي و فولاد گستر براي جبران شکست دور رفت

تيم فوتسال پتروشيمي تبريز در هفته بيست و يکم رقابت هاي ليگ برتر براي خلق شگفتي مجدد و فولاد گستر براي جبران شکست دور رفت به ترتيب به مصاف فولاد ماهان و پوشينه بافت قزوين مي روند… در ديدارهاي اين هفته از رقابت ها که روز يکم بهمن ماه سالجاري برگزار مي شود هر دو نماينده فوتسال استان، در خارج از خانه به مصاف حريفان خود خواهند رفت.
پتروشيمي تبريز که در دور رفت اين رقابتها با نتيجه دو بر يک بر تيم قدر فولاد ماهان سپاهان غلبه کرده بود اين هفته و در دور برگشت، در اصفهان به مصاف اين تيم خواهد رفت.
فولاد ماهان که با 51 امتياز از 20 بازي و با اختلاف 20 امتياز نسبت به تيم پتروشيمي در صدر جدول رده بندي قرار دارد.
پتروشيمي تبريز هم اکنون با 31 امتياز در رده پنجم جدول رده بندي جاي دارد.
فولادگستر تبريز ديگر نماينده فوتسال استان در اين هفته در قزوين به مصاف پوشينه بافت قزوين مي رود و براي اينکه در جدول صعود کند بايد اين ديدار را برنده از زمين خارج شود.
اين تيم در ديدار رفت در تبريز با ارايه يک بازي کاملا ضعيف، بازي را با نتيجه چهار بر دو به حريف قزويني واگذار کرد و در ديدار اين هفته هم براي جبران نتيجه بازي رفت و هم براي صعود در جدول رده بندي به مصاف ميزبان خود مي رود.
فولاد گستر تبريز هم اکنون با 26 امتياز از 20 بازي در رده هشتم و پوشينه بافت قزوين با 22 امتياز از همين تعداد بازي در رده يازدهم جدول رده بندي قرار دارد.
در ديگر ديدار هاي اين هفته تيم هاي شهر آفتاب تهران با شهيد منصوري، هيات فوتبال کرمان با شرکت ملي حفاري، لبنيات ارژن شيراز با راه ساري، ارم کيش قم با صدرا شيراز وعلم و ادب و مشهد با فيروز صفه اصفهان مصاف خواهند داد.