انضباطی

يك جلسه محروميت تعليقي و ۱۰ ميليون تومان جريمه براي شهرداري تبريز

كميته انضباطي فدراسيون فوتبال، باشگاه شهرداري تبريز را به يك جلسه محروميت تعليقي و ۱۰ ميليون تومان جريمه نقدي محكوم كرد… حسين عبداللهي عضو كميته انضباطي فدراسيون فوتبال درباره رأي صادر شده در مورد تخلفات هواداران تيم فوتبال شهرداري تبريز در ديدار مقابل پرسپوليس اظهار داشت: در جلسه‌اي كه با حضور سهرابي مديرعامل شهرداري تبريز داشتيم، وي به ارايه مستندات و توضيحات خود درباره اين ديدار پرداخت.
وي ادامه داد:‌ در اين جلسه سهرابي با بيان اينكه بيشتر از ۱۵۰۰ تا ۳ هزار هوادار شهرداري در ورزشگاه در آن ديدار حضور نداشتند، تخلفات صورت گرفته را منتسب به تيم‌هاي رقيب دانست بدون اينكه اسمي از تيم خاصي ببرد.

عبداللهي تصريح كرد: پس از اين موضوع، كميته انضباطي، باشگاه شهرداري تبريز را مكلف و موظف به بليت ‌فروشي محدود براي ديدارهاي خانگي خود كرد تا مشخص شود چه تعداد هوادار در اين مسابقات حاضر مي‌شوند. بنابر گفته مسئولان تبريزي اين تيم ۱۵۰۰ تا ۳ هزار هوادار بيشتر ندارد و براي اينكه كنترل تماشاچيان در داخل ورزشگاه راحت‌تر شود، تيم مذكور را مكلف به فروش بليت تا سقف همين تعداد و با صدور كارت هواداري كرديم.
عضو كميته انضباطي فدراسيون فوتبال ادامه داد: مسئولان تبريزي همچنين گفتند هوادار بيشتري نداريم كه بخواهيم بيشتر بليت ‌فروشي انجام دهيم. اين موضوع مي‌تواند به كنترل بهتر هواداران كمك كند تا اگر عده‌اي خواستند در اين بين در قالب هواداران شهرداري سوء استفاده كنند شناسايي شده و از حضور در ورزشگاه منع شوند.