اجرائی کشوری

يسيچ سرمربي تيم فوتبال شهرداري تبريز شد

ميودراگ يسيچ صربستاني به عنوان سرمربي تيم فوتبال شهرداري تبريز معرفي شد… به گزارش روز يك شنبه روابط عمومي سازمان ورزش شهرداري تبريز، به دنبال مذاكرات مديران باشگاه با مربيان مختلف و ارايه برنامه از سوي برخي از مربيان، در نهايت ميودراگ يسيچ صربستاني به عنوان سرمربي تيم فوتبال شهرداري تبريز در ليگ يازدهم انتخاب و معرفي شد.
باشگاه شهرداري تبريز براي سپردن هدايت تيم با گزينه هاي مختلفي همچون درخشان، استيلي و مديرروستا وارد مذاكره شده بود و هيچ صحبتي از مذاكره اين باشگاه با يسيچ در محافل خبري وجود نداشت.
سابقه 11 سال بازي در پارتيزان بلگراد از سال 1974، هشت بازي ملي براي يوگسلاوي سابق، 146 بازي در تيم آلتاي اسپور تركيه و به ثمر رساندن 61 گل و به پايان بردن دوران بازيگري در تيم ترابزون اسپور در سال 1990 و همچنين سابقه مربيگري در باشگاه هاي تركيه، ليبي، روماني، تونس و چين و سرمربيگري زسكاي صوفيه بلغارستان و پارتيزان بلگراد در جام يوفا در كارنامه ورزشي اين مربي صرب به چشم مي خورد.
وي همچنين عنوان بهترين مربي فصل 2005-2004 ليگ بلغارستان را كسب كرد و به عنوان سرمربي تيم شيرين فراز كرمانشاه در سال 86 در ايران نيز فعاليت داشته است.