اجرائی کشوری

هواداران، برنده اصلي مسابقه ما مقابل استقلال بودند

سرمربي تيم فوتبال تراکتورسازي تبريز گفت: هر دو تيم، فوتبال بسيار زيبايي را از خود به نمايش گذاشتند اما برنده اصلي اين ديدار هواداران بودند. امير قلعه نويي در جمع خبرنگاران افزود: بازي که در آن پنج گل به سود هر دو تيم به ثمر مي رسد، قطعاً باکيفيت بوده است؛ از هفته گذشته بر روي نقاط ضعف و قوت حريف کار کرده بوديم و درست از همان نقاطي که پيش بيني کرديم به گل رسيديم.
وي ادامه داد: متأسفانه بر روي يک اشتباه بچه گانه بازيکنانم گل دوم را دريافت کرديم و اميدوارم ديگر شاهد اين اشتباهات نباشيم.
سرمربي تيم فوتبال تراکتورسازي گفت: با اين برد نبايد فکر کنيم قهرمان شده ايم و از اين پس کار جدي ما شروع خواهد شد؛ بر همين اساس به بازيکنان خود تذکر داده ام که اين برد را فراموش و به فکر بازي آينده باشند.
وي با انتقاد از سؤال خبرنگاري که از وي پرسيد تيم تراکتورسازي شخصيت قهرماني ندارد، تصريح کرد: تيم ما قابليتهاي فراواني دارد و ما با پشتوانه خوب مردمي مي توانيم قهرمان شويم.
قلعه نويي در خصوص برخورد هواداران استقلال با بازيکنان سابق اين تيم که در تراکتورسازي فعاليت مي کنند اظهار داشت: انتظارم از هواداران اين تيم بسيار بيشتر بود و از آنان مي خواهم تا پس از اين از الفاظ رکيک استفاده نکنند.