اجرائی کشوری

همکاري تماشاگران با پليس در بازي تراکتورسازي و سپاهان بيش از پيش بود

رييس پليس امنيت عمومي آذربايجان شرقي گفت: همکاري تماشاگران با پليس در بازي تراکتورسازي با سپاهان بيش از پيش بود… در اين بازي ميزان همکاري تماشاگران با پليس نسبت به بازي هاي قبلي افزايش قابل توجهي داشت به طوري که در اين بازي تنها يک نفر که حالت طبيعي نداشت پس از به ثمر رسيدن گل تيم تراکتورسازي وارد زمين مسابقه شد که توسط پليس دستگير شد.
وي اضافه کرد: اين فرد که از نظر ما و هواداران واقعي تيم فوتبال تراکتورسازي نه تماشاگر فوتبال است و نه هوادار تراکتورسازي، در اختيار مقامات قضايي قرار گرفت و اقدامات قانوني در مورد وي در حال انجام است و اين فرد از اين پس حق ورود به ورزشگاه را نخواهد داشت.
ايمان نژاد خاطر نشان کرد: در اين ديدار هيچ گونه درگيري که در برخي از رسانه ها از آن سخن به ميان آمده مشاهده نشد و تماشاگران پس از اتمام بازي به آرامي ورزشگاه را به سمت شهر ترک کردند.
وي افزود: بيش از ۶۰۰ نيروي انتظامي ، تامين امنيت ورزشگاه را در داخل و خارج از آن بر عهده داشتند و با تلاش آنها و همکاري تماشاگران هيچ مشکلي به وجود نيامد.
وي بيان داشت: اندک هوادار تيم ميهمان نيز که در ورزشگاه حضور داشتند تحت امنيت کامل پليس بودند و در نيمه دوم بازي به منظور جداسازي کامل آنها از هوادارن تراکتورسازي، به طبقه دوم ورزشگاه و جلوي جايگاه ويژه انتقال داده شدند.
ايمان نژاد گفت: در صدد هستيم تا در اين ورزش و با همکاري تربيت بدني، همانند ورزشگاه آزادي جايگاهي را براي ميهمان هاي ويژه، بازيکنان محروم و تماشاگران تيم ميهمان ايجاد کنيم که در اين صورت مشکلي به نام تماشاگران ميهمان نخواهيم داشت.
ديدار تيم هاي تراکتورسازي تبريز و سپاهان اصفهان از هفته بيست و هشتم رقابت هاي ليگ برتر روز شنبه در ورزشگاه يادگار امام (ره) تبريز با نتيجه تساوي يک بر يک پايان يافت.