اجرائی کشوری

همداني: تمرينات تراكتورسازي را از اول تيرماه به همراه قلعه نويي آغاز مي كنيم

بازيكن اسبق تيم ملي فوتبال ايران و دستيار امير قلعه نويي در تيم فوتبال تراكتورسازي تبريز با اشاره به قطعي شدن حضور قلعه نويي در اين تيم اعلام كرد كه از اول تيرماه تمرينات تراكتورسازي آغاز خواهد شد… ستار همداني روز يكشنبه حضور امير قلعه نويي به عنوان سرمربي در تيم تراكتورسازي قطعي شده و به طور حتم وي از اول تير ماه در تمرينات تيم شركت خواهد كرد.
وي گفت: با نظر قلعه نويي به عنوان دستيار در كادرفني تيم فوتبال تراكتورسازي حضور خواهم داشت و اميدوارم براي اين تيم مفيد باشم.
بازيكن اسبق استقلال و تيم ملي فوتبال كشورمان اضافه كرد: زود تر به تبريز آمده ام تا بتوانم كار هاي مد نظر قلعه نويي را انجام دهم.
وي اظهار داشت: به غير از من باغ آبادي و كريم بوستان نيز به عنوان مربي و امير حاج رضايي به عنوان مشاور در كادر قلعه نويي حضور دارند.
وي در خصوص بازيكنان مد نظر قلعه نويي براي حضور در تراكتورسازي افزود: ليست مد نظر خود را به مسوولان باشگاه داده ايم و آنها قرار است هر چه سريعتر اين بازيكنان را جذب كنند.
همداني با اشاره به وضعيت محمد نصرتي و آندرانيك تيموريان گفت: به مديران باشگاه اعلام كرده ايم به اين بازيكنان نياز داريم و مديران باشگاه نيز در حال مذاكره با آنها هستند.