اخبار ویژه تصویری اسلایدی فوتبال ساحلی

هفته سی و یکم لیگ دسته اول فوتبال کشور؛ هر دو نماینده استان شکست خوردند

هر دو نماینده استان در هفته سی و یکم لیگ دسته یک شکست خوردند.

به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال آذربایجان شرقی، هفته سی و یکم لیگ دسته اول فوتبال کشور با شکست دو نماینده استان به پایان رسید. شهرداری تبریز در خانه مغلوب میهمان خود فجرسپاسی شد و ماشین سازی نیز مقابل نساجی در مازندران شکست خورد. با این شکست ها نمایندگان استان موفق به صعود به رده های بالایی جدول نشدند.

تیم شهرداری تبریز امروز از ساعت ۱۶:۳۰ در زمین اختصاصی خود میزبان فجرسپاسی شیراز بود. رضا نجاری در دقیقه ۸ تیم شهرداری را از حریف پیش انداخت. این پایان کار نبود و فجری ها در ادامه با زدن سه گل با نتیجه ۳ بر یک پیروز این دیدار شدند. شاهین مجیدی، امین شجاعیان و محمد پاپی سه گل تیم فجر را در این دیدار به ثمر رساندند. شهرداری تبریز با این شکست ۳۵ امتیازی ماند و در رده چهاردهم جدول رده بندی قرار گرفت. فجرسپاسی با این برد با ۵۸ امتیاز در رده دوم جدول رده بندی قرار گرفت.

ماشین سازی تبریز امروز از ساعت ۱۶:۳۰ میهمان تیم نساجی قائمشهر بود. مهرداد عبدی در دقیقه ۸۶ تک گل تیم میزبان را وارد دروازه ماشین سازی کرد. ماشین سازی با این نتیجه ۳۰ امتیازی و در رده پانزدهم قرار گرفت. نساجی هم با این پیروزی موفق شد شمار امتیازات خود را به عدد ۵۷ برساند. این تیم در حال حاضر در رده چهارم جدول رده بندی قرار دارد و یکی از شانس های صعود است.

اسامی داوران هفته سی و یکم لیگ دسته اول فوتبال