هفته دوم لیگ دسته اول؛ ماشین سازی برد، شهرداری بازهم باخت
اجرائی کشوری

هفته دوم لیگ دسته اول؛ ماشین سازی برد، شهرداری بازهم باخت

به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال استان آذربایجان شرقی؛ هفته دوم لیگ دسته یک فوتبال کشور موسوم به «جام آزادگان» روز – دوشنبه 23 مرداد ماه – با برگزاری 9 دیدار در شهرهای مختلف کشورمان برگزار شد و برخلاف هفته نخست با عملکرد متفاوت نمایندگان تبریز به پایان رسید.

در یکی از دیدارها، تیم ماشین‌سازی تبریز در جدال ناکامان هفته آغازین میزبان فجرسپاسی شیراز بود که در پایان موفق شد میهمانش را با نتیجه 3 بر یک مغلوب کرده و این تیم شیرازی را با شکست بدرقه کند.

بازی دو تیم از ساعت 18 در ورزشگاه یادگار امام ره تبریز برگزار شد و در این مسابقه سبزقبایان شکست هفته نخست خود را جبران نموده و اولین 3 امتیاز فصل را به حساب خود واریز نمایند.

در دیگر مسابقه این هفته تیم شهرداری تبریز در دیداری همزمان در زمین هم‌نام ماهشهری خود به میدان رفت که در پایان برابر میزبانش شکست سنگینی را تجربه کرد.

هردو تیم شهرداری تقابل تیم‌های تازه‌ وارد را در برابر هم برگزار می‌کردند اما این تیم ماهشهری بود که به شگفتی‌سازی خود ادامه داده و با نتیجه پرگل 4 بر 2 حریف تبریزی خود را از پیش رو برداشت.

در جدول رده‌بندی لیگ دسته یک فوتبال کشور و تا پایان هفته دوم، تیم ماشین‌سازی با 3 امتیاز به مکان هفتم جدول صعود کرد و شهرداری تبریز بدون امتیاز مانده و در رده پانزدهم قرار گرفت.