اجرائی کشوری

هفته دوازدهم لیگ برتر فوتبال؛ ماشینِ سازی تبریز همچنان در جاده تساوی

هفته دوازدهم لیگ برتر فوتبال عصر روز چهارشنبه با دیدار تیم‌های سایپا و ماشین‌سازی در تهران پیگیری شد که این بازی در پایان 90 دقیقه تلاش با تساوی بدون گل خاتمه یافت.

در این بازی که از ساعت 15 در ورزشگاه پاس قوامین برگزار شد، زور شاگردان علی دایی و رضا مهاجری به یکدیگر نرسید و دو تیم در پایان بدون اینکه توپی از خط دروازه‌ها گذر کند، به تقسیم امتیازات رضایت دادند.

این سومین تساوی بدون گل متوالی سبزقبایان تبریزی در لیگ برتر فوتبال بود که در عین حال پنجمین بازی پیاپی با حاصل یک امتیازی را برای این تیم رقم زد.

با این نتیجه، هر دو نماینده تهران و تبریز در جدول یک پله صعود کردند بدین صورت که سایپا با 16 امتیاز در مکان هفتم و ماشین‌سازی با 12 امتیاز در رده نهم قرار گرفت.

گروه داوری: داور وسط: علی صفایی – کمک‌ها: سجاد طوری، حمیدرضا کنعانی و شاهو اصلانی/ ناظر: مسعود عنایت

اخطار: معین عباسیان از سایپا و سعید مهری، فرناندو دخسوس و سیدمحمد خرم‌الحسینی از ماشین‌سازی

سایپا تهران: حامد فلاح‌زاده، عبدالله ناصری، رضا علیاری، ساموئل ساربو، آرش رضاوند، علی دشتی، رضا اسدی، امید خالدی، معین عباسیان (سید ابوالفضل جلالی)، آرمان رمضانی و محمد سلیمانی اصل (حسین کامیاب).
سرمربی: علی دایی

ماشین‌سازی تبریز: فرناندو دخسوس، سیداحمد موسوی، محمد اهل‌شاخه، سیداحمد مهدی‌زاده (سیدمحمد خرم‌الحسینی)، توحید غلامی (صادق رضانیا)، مسیح زاهدی، عرفان افراز (پیمان بابایی)، عزیز معبودی، فرید بهزادی کریمی، سعید مهری و رضا خالقی‌فر.
سرمربی: رضا مهاجری