روابط عمومی

هشدار رئیس هیات مدیره باشگاه تراکتورسازی به حاشیه سازان

“غلام عسگر کریمیان” رئیس هیات مدیره باشگاه تراکتورسازی تبریز با تکذیب شایعه تغییرات در مدیریت باشگاه تراکتورسازی اظهار داشت: متاسفانه چند سایت که همیشه با هدف خاصی برای تراکتورسازی حاشیه سازی می‌کنند، پس از جلسه هیات مدیره بازهم برعلیه باشگاه دست به کار شده‌ و با انتشار مطالب کذب همچون مشکلات مالی، بحث تغییرات در مدیریت باشگاه را مطرح کرده‌اند که من آن را با قاطعیت تکذیب می‌کنم.

بحث اصلی در جلسه هیات مدیره مربوط به کیفیت پشتیبانی از تیم بود

وی ادامه داد: در جلسه چند روز پیش هیات مدیره اصلا چنین بحثی وجود نداشته و هیات مدیره با قدرت از مدیریت باشگاه و تیم حمایت می‌کند. ما در جلسه هیات مدیره بیشتر در مورد پشتیبانی مناسب از تیم، بازیکنان جدید و همچنین آینده تیم بحث و گفت‌وگو کردیم و غیر از این مباحث، چیز دیگری مطرح نشده است.

تراکتورسازی به حمایت هواداران بیش از هر زمان دیگری نیازمند است

رئیس هیات مدیره باشگاه تراکتورسازی تبریز با اشاره به اینکه تیم در وضعیت کنونی بیش از پیش به حمایت هواداران نیاز دارد، خاطرنشان کرد: تراکتورسازی در حال حاضر هیچ کمبود و مشکلی ندارد و خوشبختانه در نیم فصل نقاط ضعف تیم بخصوص در خط حمله تقویت شده و هیات مدیره با قدرت از آن حمایت می‌کند. خواسته ما از هواداران این است که اگر خواهان موفقیت باشگاه و تیم خود هستند که قطعا هم همینطور است، به این شایعات توجه نکنند و با حضورشان در ورزشگاه از تیم محبوب خود حمایت کنند.

هشدار رئیس هیات مدیره به حاشیه سازان/ آنها تراکتور را زمانی می‌خواهند که خود در آن باشند

وی با هشدار به حاشیه سازان، تأکید کرد: آنان که دست به حاشیه سازی و کارشکنی علیه تیم و مدیریت باشگاه می‌زنند، همان‌ افرادی هستند که منافعشان از باشگاه قطع شده و با اینکه هوادار تراکتورسازی هستند اما تراکتور را زمانی می‌خواهند که خود در آن باشند و جز این هیچ هدف دیگری را دنبال نمی‌کنند و الان نیز چون دستشان از منافع باشگاه کوتاه مانده به همین دلیل از هر فرصتی برای حاشیه سازی استفاده می‌کنند.

ماه همیشه پشت ابر نمی‌ماند

کریمیان متذکر شد: ما به آنها هشدار می‌دهیم دست از حاشیه سازی برای تیم بردارند چون ماه همیشه پشت ابر نمی‌ماند و مطئمنا روزی رسوا خواهند شد. ما نمی‌خواهیم آبروی کسی را ببریم و اگر مجبور به این کار شویم مطمئنا مدارکی داریم که رو خواهیم کرد.

بهترین پرداختی را در بین باشگاه‌های لیگ برتری داشتیم

وی همچنین با تکذیب مشکلات مالی در باشگاه، با تأکید بر اینکه تراکتورسازی بهترین پرداختی را در بین باشگاه‌های لیگ برتری داشته است، یادآور شد: مشکلات مالی در باشگاه کذب محض است و ما تا اینجای فصل بیش از ۵۰ درصد پرداختی داشتیم که قطعا در بین باشگاه‌های فوتبال کشورمان – لیگ برتر – بهترین است.

تراکتور هنوز چیزی از دست نداده است

رئیس هیات مدیره باشگاه تراکتورسازی در خاتمه خطاب به هواداران تراکتورسازی گفت: ما لیگ قهرمانان آسیا را در پیش داریم و تراکتورسازی برای حضوری قدرتمند و شایسته در این رقابت‌ها به حمایت هواداران نیازمند است. آنها صاحبان اصلی باشگاه هستند و قطعا حضورشان در ورزشگاه در روند تیم و کسب موفقیت تاثیرگذار خواهد بود. البته معتقدم تراکتورسازی در لیگ برتر نیز هنوز چیزی از دست نداده‌ و فاصله موجود قابل جبران است.