اجرائی کشوری

هاشمیان: با هدف اطلاع رسانی و آموزش مبانی مبارزه با دوپینگ همایشهای مختلفی را برگزار می کنیم

همایش های آموزش مبانی مبارزه با دوپینگ به میزبانی کردستان با حضور 70 شرکت کننده در حالی برگزار شد که اعضای جامعه فوتبال استان کردستان ،موارد لازم در خصوص دوپینگ را بررسی کردند… به گزارش سایت رسمی فدراسیون، دکتر احمد هاشمیان در خصوص همایش های آموزش مبانی مبارزه با دوپینگ به میزبانی کردستان گفت: در این همایش 70 شرکت کننده در محل سالن همایش های تحقیقات استانداری کردستان حضور داشتند که آموزش های لازم در خصوص مساله دوپینگ را دیده و مورد ارزیابی قرار دادند.خوشبختانه این همایش بااستقبال بی نظیری از جامعه فوتبال استان رو به رو بود و مسئولین هیات استان کردستان تمامی تمهیدات مناسب را برای برگزاری این همایش به بهترین نحو در نظر گرفته بودند.
وی افزود:در پایان همایش شرکت کنندگان ضمن تشکر از برگزاری چنین دوره ای اعلام کردند که نقش همایش در بهبود شرایط فوتبال استان بسیار تاثیر گذار است . بر همین اساس ما قصد داریم تا همایش های بیشتری را در استانهای مختلف به منظور اطلاع رسانی و آموزش مبانی مبارزه با دوپینگ برگزار کنیم.
گفتنی است، جمعه هفته جاری نیز همایش های آموزش مبانی مبارزه با دوپینگ در شهرستان یاسوج به مدرسی سیف ،هراتیان و رئوفی برگزار می شود.

درباره نویسنده

هیئت فوتبال آذربایجانشرقی

افزودن نظر

برای نظر دادن به مطلب کلیک کنید